| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre fete si ce parere aveti voi despre baieti?, fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Baietii...
Fapturi de neinteles laughing))
Adica sunt complicati si ciudati, dar totusi atat de tandri si draguti.
Tu ce crezi despre fete?

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Pai mi se par un pic excentrice, arogante, laudaroase care pe deasupra au un vocabular infect care ii preocupa mai mult banii, si eu nici nu m-as uita la o persoana ca asta sau care fumeaza de fata cu lume.Asta este parerea mea, asa cred eu.
Nu este cazul tau, chiar deloc, si este bine.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca noi baietii suntem de neinteles, voi fetele sunteti neintelegerea intruchipata!

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Si-a zis parerea doar fiecare are un mod diferit de gandire.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici chiar asa!
...De cand baietii sunt timizi si le e rusine sa iși exprime sentimentele față de noi?

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Fiecare e diferit, depinde, un lucru este clar ca nimeni nu este perfect.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Asta se stie!
Fiecare are defecte, că e fata, că e baiat!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Fetele le zic mereu cand e nevoie. Poate ca unii sunt timizi, dar altii poate sa se teama intr-un fel ca nu este sigur de sentimenele pe care le poarta fata de fata respectiva, altii nu vor sa spuna deoarecere fata poate sa-si bata joc de el daca spune, sunt cazuri si cazuri. Sigur, este corect ce zici tu, baietii trebuie sa faca primul pas mereu!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Uite ca am ajuns la un consens laughing
Dar tu, Adiță ( laughing ) faci primul pas, când simți că trebuie?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Eu daca sunt ferm convins de ceea ce simt nu voi ascunde ca un cretin acest lucru, voi spune fetei pe fata ce si cum! Dar tu ai face acest lucru?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu.Eu sunt mega-timidă.Nu pot să ii zic: Vezi, eu te plac.Aș intra în pamant de rusine.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ai mare dreptate.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Vai, mersi! love struck

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sunt unele care au chef de glume, se baga in seama spunand ca-l place pe x sau pe y, doar la caterinca, pe mine m-ar lua rasul din prima, nici n-as sta la discutii la asa cevarolling on the floor). In legatura cu tine, fetele trebuie sa aiba putina timiditate in ele, dar nu asa ''mega-timide'', trebuie ca o fata sa stie exact ce vrea, iar baiatul la fel. Tu de exemplu daca il placi pe un baiat, iar acel baiat sta si asteapta dupa tine, el te place si nici el nu spune si intre timp se baga alta fata la ''aparate'', ti-o ia inainte si ti-l fura, nu te-ai oftica?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Am pățit asta laughing
M-am ofticat pe moment, după care am trecut peste.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

N-ar trebui sa te gandesti la asta, trebuie sa ai curaj daca vrei sa faci ce ti propui.
Eu cred ca as avea curaj sa spun ce simt, dar intai ma gandesc la ce sa-i spun si daca nu mi-ar iesi asta e, doar nu e sfarsitul lumii.Trebuie sa ai si incredere.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Aici intervine o altă problemă. Nu am incredere in oameni aproape deloc.
Si, gandeste-te, daca ii zic ca il plac, dar el imi zice ca nu imi impartaseste sentimentele, ma voi simți aiurea.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Exact, fete sunt destule, in cazul meu. Nu-mi iese cu una, astept alta si tot asa, doar nu stau toata viata mea dupa o fata.In cazul tau este exact la fel, viata merge inainte!

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Inteleg.Pai daca nu are aceleasi sentimente, cred ca si eu m-as simti un pic aiurea trebuie sa recunosc, asta daca as fi de fata cu lume, asta ii se poate intampla oricui poate are pe altcineva sau pur si simplu nu e interesat.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da.
Eu nu imi asum un asemenea risc.
Umilinta din partea altora la adresa mea imi scade din respectul fata de mine.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Totusi mi-e greu sa cred ca ti s-ar putea intampla asta, sa fii refuzata in felul asta.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Corect!
Nimic nu e bătut in cuie!

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

In viata trebuie sa te risti, asta mi se spune de obicei si alte chestii.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De ce nu?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Trebuie.
Corect! Dar nu pot...

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Poate nu acum dar intr-o zi vei putea.Crede-ma.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Fie cum zici tu!batting eyelashes

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ti-am dat funda, o meriti din plin, tu ai raspuns cel mai sincer si ai fost si prima tine-o tot asa.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi mult! love struck
Esti atat de dragut!

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mersi mult, apreciez asta si tu esti la fel.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Trebuie sa recunosc, esti prima fata care mi-a spus asta.
Esti chiar de treaba.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi. Mi s-a mai spus.
Si tu esti de treaba.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mersi mult.Ar trebui sa vorbim mai des.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Okwinking

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Care este numele tau, intreg?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cristina.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

O sa-l tin minte, ca sa iti zic pe nume.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Baietii de neinteles laughing
Da sigur...

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cum nu? laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Baietii stau toata viata sa inteleaga o fata big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Unii.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Asta cam asa e unele fete sunt de neinteles, adica nu iti dai seama ce vor de la tine una vrea ceva alta vrea altceva si au multe pretentii asta e parerea mea.

52 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu pot avea acelasi parere despre persoane care nu le-am cunoscut, nu cunosc toate fetele de pe planeta pamant, din Romania, Timisoara sau din carterul meu atunci cum pot sa ma exprim? mi se pare o generalizare irationala, pot sa ma exprim asupra ceea ce am descoprtit pana acuma atat, in viata mea am intarnit multe persoane ipocrite, false, mincinoase care mau dezamagit profund nu am vazut nici o diferenta intre cele doua sexe, am cunoscut extrem de putine persoane care ar merita respect din partea mea, desi am citit foarte mult despre umanitate anii la rand carti de sute de pagini despre comportamentul uman am ajuns la concluzia ca omul e o fiinta emotionala care de multe ori nu isi controleaza ratiunea si este controlat de creierul reptilean, de acolo am pornit sa imi fac asa o imagine despre umanitate desigur cu ajutorul teoria evolutiei mia conturat mai bine imaginea

| Drimmero a răspuns:

Sunt cele mai gingase fiinte cand vor, iar daca vor neaparat sa-ti faca rau, ti-au facut!rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Corect man, bine punctat. Asa e laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Genul e un social construct; )

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mie femeile mi se par arogante excentrice laudaroase, pe langa toate astea vocabularul lor lasa de dorit..majoritatea se uita dupa bani!

| Doarunaltutilizator explică (pentru SergiuBoss11):

Asta am spus si eu, si cam asa e dar sunt si exceptii.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Baietii e porci si fetele e culve.

| Doarunaltutilizator explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si iti mai spui Izvor de intelepciune.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Crede-ma, candva imi vei da dreptate.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Fapturi de neinteles, exact...