| Kolp a întrebat:

Ce parere aveti despre Obama?
Vi la-ti dori ca presedinte al tari noastre?

Răspuns Câştigător
| GabyEminem_7200 a răspuns:

Baraca Obama=Basescu negru! Astia 2 au mancat banii Romniei, respectiv USA.
Nu l-as vrea presedinte pe Obama.
Cel mai bun presedinte pentru Usa ar fi Eminem si pentru noi Dumnezeu ca altcineva nu ne mai poate ajuta!
Da si mie funda...pls... Asa, cadou de Craciun.

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

rolling on the floor)Nu, mai bine farawinking

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Oricine e mai bun ca Base.

| PaduraruAlin a răspuns:

Nu, ca e mason si nu-mi plac astia

| Maximus a răspuns:

Avand in vedere distributia geografica si sferele de influienta intrinseca a populatiei, in functie de zona si conditii sociale constat o implementare a unor elemente provenind din diferite medii mai mult sau mai putin compatibile cu nivelul de trai al tarilor de destinatie. Este esential sa subliniez, faptul ca in anumite conditii generate de discrepantele tehnologice la nivel mondial se impune o conectare ambivalenta la coordonatele economice si spirituale ale partenerilor in procesul de asimilare reciproca a tehnologiilor suplimentare in vederea realizarii dezideratelor de integrare in structurile euroatlantice.

Vezi tu aceasta "ameteala" existentiala de care dispun parlamentarii nostri, intr-un mod relevant, ne obliga si pe noi desigur sa realizam in cel mai firesc mod conectarea la "sinergia faptelor", in vederea transpunerii factorilor.

Desigur, in conditiile unei determinari mai eficiente a granitei, intre o posibila evolutie a relatiilor interumane si degradarea constienta a factorilor ce influienteaza intr-un fel sau altul constientizarea acestora o putem lua, de ce nu, chiar si razna. Si nu as dori ca acesta sa fie presednte al aceste minunate tari! Romana este o tara frumoasa, pacat ca este locuita!

| Beautyfree a răspuns:

Cei aia obama?