| Inferno a întrebat:

Sunt curios, exista aici fani Dan Diaconescu? Chiar crede cineva ca va ajunge presedinte? Sunt tare curios ce parere va avea Obama de Romania cand va aparea Dan Diaconescu in fata lui?

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am avut un coşmar de genul, dar în realitate e o tragicomedie.

| mgtow a răspuns:

Nu ajunge pentru ca ala primeste voturi doar de la mosnegii care stau in casa si cred in minciunile lui.

| Inferno explică (pentru mgtow):

Dar sa presupunem ca lumea il voteaza si sa presupunem prin absurd ca ajunge presedinte si sa presupunem prin absurd absolut ca se tine de cuvant si face ce a spus ca face, imagineazati numai imaginea romaniei cand presedintii altor tari il vor intalnii.
Nu va mai fi nici un respect pentru Romania, nu m-ar mira daca n-ar intra Germania cu tancurile peste noi.
Sa se prezinte Diaconesdcu in fata multimii este cea mai mare tragedie.

| mgtow a răspuns (pentru Inferno):

Poate, dar la cat a discutat despre Elodia aia ca sa castige audiente asa ar face si in guvern tot ar lalai-o ca sa isi faca banii acolo de pomana.

| WhatheWow a răspuns:

Ce sa caute papagalul ala la cirma tarii I.; pe Elodia? In afara de faptul ca vorbeste mult si delireaza nu stie nimic; dar nu m-as mira daca iese, ca la citi manelisti si cocalari avem...

| WR104 a răspuns:

Numai un dezechilibrat mintal ar putea sa voteze cu somnul Dan Diaconescu, spintecatorul de ciocoi.
Doamne fereste sa ajunga ala presedinte, o sa ajungem ca nemtii.
Mai bine Ceausescu decat Diaconescu.

| SaveTheNature a răspuns (pentru WR104):

Totusi,folosesti mereu replica unui mare sustinator al lui Diaconescu, si anume Condurateanu, ca sa nu mai spun de cuvantul ciocoi si etc.
"Va pup pe suflet.", "ciocoi"
Astea sunt cuvine OTV-iste.
Nu inteleg de ce te ascunzi, chiar nu inteleg.

| WR104 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu vreau sa patesc ca Nastase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamnă să ai o televiziune care să manipuleze oamenii. Orice rahat poate ajunge mare politician în care să-şi pună speranţa oamenii. Trist, foarte trist...

| Flaviucu a răspuns:

O sa primeasca un vot de la mama mare ca tata mare e mort

Răspuns utilizator avertizat