| Musique a răspuns:

Chiar era necesar să-mi fu.ți ziua?

| DaVà a răspuns:

Deja arata scarbos...o femeie trebuie sa fie delicata, finuta, nu matahala d-asta care iti da 2 palme de nu stii ce-i tu tine.

| PotcaPădurii a răspuns:

Arata ca...*se uita la ele* niste ingerasi frumosi plutind pe norisori.*se roaga sa nu-i traga o palma*

| AikkoxD a răspuns:

Oare astea dorm vara? thinking

| CastraveteMurat a răspuns:

Cred că un bărbat ar fi chiar prost să se căsătorească cu așa ceva.
Dacă le-a mâncat în c*r să facă mușchi vor murii singure și triste într-o cutie pusă în colțul stației de autobuz.

| Brâncuşi a răspuns:

Băăă,esti nebun:O Nu am mai vazut asa ceva...Ce sunt astea ma? Nici Dumnezeu nu a vazut asa cevawinking Lol...Bravo femeilor in sfarsit va simpatizez si eulaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Omfg frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol wtf, cele de acolo ma ridica intr-o mana in pana mea, nici asa nu-i bine, cu toate ca nu se ia nimeni de ele pe strada.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Doamne ce urate sunt femeile astea au exagerat cu muschi.

| Ţăpeşu a răspuns:

Mai la stanga e o categorie "Erotica". Ma intriga mai mult.

| Ovidiu11 a răspuns:

Ti-as dori sa ai o noapte de sex salbatic cu femeia respectiva.Bafta

| Λl๓a a răspuns:

80% sunt barbati
15% sunt editate
5% sunt femei

| AndreiAndrei99 a răspuns:

OMG.Uni zici ca sunt barbati, mai bine ramaneau slabe.Consider chestia asta cu muschii la femei o prostie, numai uitete cum arata.