| giuly a întrebat:

Ce parte a corpului tau iti place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Hard disk-ul.

29 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Degetul mijlociu

| Bya132 a răspuns:

Mi se pare mie sau e o insulta la adresa serpilor? raised eyebrows

| Kazimir a răspuns:

Si care credeam ca va fi full de raspunsuri ca al meu: penisul.

| giuly explică:

Bya, imi pare rau. Nu am avut nici o intentie sa iti ranesc sentimentele.
http://i.imgur.com/WbQjG.gif

| giuly explică:

Paul, inseamna ca nu ai mancat de unde trebuia. Oricum sa stii ca organele interne sunt foarte suculente.

sadism rate is going up, lol

| giuly explică:

NoOneCanJudgeMe, nasol de tine.
Ca sa arati cuiva m(*&^%*&^%$*&^%$*&^%e trebuie sa te descalti straight face

| giuly explică:

Leon, unde locuiesti? smug

| giuly explică:

Iti dai seama...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Degetul mijlociu...de la piciorul stang

| NoChanceForUs a răspuns:

@mhn24 : Aripioara ventrala? Pai ce soi de pestisor parazit esti?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu,daca e sa te uiti atent, cea mai placuta parte a corpului este gura si nasul.Toata lumea baga chestii in ele, asa de mult le place!

| EvangelineDS a răspuns:

Bya132 asa mi se pare si mieee...

| BastetReloaded a răspuns:

Creierul...se gaseste mai greu pe piata neagra

Răspuns utilizator avertizat
| User a răspuns:

Ce sa-mi placa? Pielea si osul n-au niciun gust de obiceioh go on

| ElySiKazy a răspuns:

Ochii

| Rapture a răspuns:

Unghiile de la picioare. Cand uit sa le tai imi ofera o protectie foarte buna " buricelor" degetelor, daca devin prea lungi imi pot chiar trage mancarea sau obiecte de care am nevoie langa mine, fara a ma ridica. Sunt foarte utile.

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Capu', il folosesc cel mai putinstraight facelaughing

| Mandy a răspuns:

Pielea love struck

| n3xt a răspuns:

Urechea din mijloc, gura dreaptă şi degetul al şaptelea de la piciorul stâng.

| cosmin2221 a răspuns:

Organele Genitale...(daca vrei te invat sa zici dickhee hee )

| Leon a răspuns:

Pectoralii si spatele, si mi-au zis be badoo ca cica sunt si un amant bun... heheeeeeeee

| clickdreaptadelete a răspuns:

@Arthur mai iesi si tu din casa...

| koji567 a răspuns:

Capul!
oh,my head!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainile. Nu te gandi la prostii, daca nu le-as avea nu as putea face 51% din ceea ce fac in general.

| DeeeaA a răspuns:

La mine imi plac buzele :*

Răspuns utilizator avertizat
| Phineas a răspuns:

Creierul imi place cel mai mult ca nu prea gasesti la oricine!

| monia a răspuns:

Fata!