| OanaG a întrebat:

Ce parte a corpului vostru va place cel mai mult?big grin

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă plac așa cum sunt și am grijă de mine.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Fata pentru ca exprima intotdeauna sinceritatea mea. Dupa cum spunea o fata : Imi place ca pare asa inocent.

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place tot corpu'... ca doar e al meu si il stiu de cand m-am nascut laughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Sanii si ochii love struck

| Veve :X a răspuns:

Ochii love struck isi schimba culoare in functie de lumina : cand e intuneric sunt negrii iar pupilele sunt mari iar cand e lumina pupile sunt mai mici si ochii imi sunt caprui :X

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

De la fund-n jos mi place big grin cel mai mult

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ma plac toata:*

| Anduciu a răspuns:

Unghiile de la maini.

| moonY a răspuns:

creierul

| YoungSteve a răspuns:

Gambele love struck (^^)v

| Locaa a răspuns:

Mainile, pentru ca fara ele nu as putea manca, scrie sta la calculator, foarte multe peroane nu s`ar descurca fara ele. dar cel si cel mai mult imi plac ochii chiar daca nu fac parte din corp pentru ii am ca la indience si au o culoare aparte:nici verzi dar nici capruilaughing

| George1510 a răspuns:

Ochii. Verzi (de fapt un verde mai inchis) tonguebig grinsmug

| dewix a răspuns:

Pai...eu sunt multumita de corpul meu. Dar imi place fundul meu rolling on the floor Nu stiu de ce, dar mie imi place laughing

| gabitza144 a răspuns:

Imi place cum arat eu si imi place totul la mine ar trebui sa fie intrebati baietii ce le place cel mai mult la o fata nu? nu fetele trebuie intrebate ci baietii sa vedem parerile lor si gusturile cam ce parte a corpului le palce la o fata:*:*parerea mea pa pa

| IrxnIroxyI a răspuns:

Mie imi plac ochii, parul si gambele. Dar cel mai mult ochii.:X

| BloodxD a răspuns:

Sanii si fundulbig grin

| tpuguru a răspuns:

Mie imi place tot la mine, dar cel mai mult imi plac ochii mei : negrii de nu mai vezi pupila

| malaua a răspuns:

@мα∂α da ce lucru academic ai spus. de fapt pupilele se micsoreaza si se maresc in functie de intensitatea luminii al toti. nu numai la tine

acum sa raspund la intrebare:imi place spatele si umeriilaughing

| rebeca a răspuns:

Sa fiu si eu ipocrita: "imi place tot la mine"!laughing ete nah...
Si acum totusi sa raspund si la intrebare... Cel mai mult imi plac sanii mei, si nu am implanturi big grin
Dar tie care parte iti place cel mai mult Oana?

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buzele si ochii cu siguranta!big grin

| elamit a răspuns:

Imi place tot la mine, daca nu ma plac eu atunci cine

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Poi thinking

Imi plac buzele si ochii... love struck

| sweetbabe14 a răspuns:

Mie imi plac picioarelelove struck. si fundubig grinhee hee

| christinutza a răspuns:

Spatele, mai ales cand sunt bronzata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

creierul

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Imi plac ochiibig grin si buzelehee hee