| BeByTzZa a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara >>asta::?

Răspuns Câştigător
| Asdfasdefta a răspuns:

Primul lucru pe care vreau sa-l fac este sa plec de acasa. Si asta numai asa, ca pot. Si ca sa se sperie si ai mei putin. Dupa ce ma plictisesc vin acasa. Apoi imi petrec cele 2 saptaman de pedeapsa in camera, scotand la imprimanta tot felul de postere. Apoi imi iau un bilet spre Anglia. Stau si pe acolo ceva vreme. Apoi ma intorc acasa. Apo vreau la mare. Apoi vin acasa. Si dooooorm pana se incepe scoala.

13 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Sex on the beach cu femeia de servici.big grin

| Sconcsiş a răspuns:

Sex 24/7

| LoL a răspuns:

Pai:
somn
pauza de masa
pauza de facut farse la telefon profesorilor
somn
si mai mult somn
uita-te la raspunsul anterior
pauza de wc
pauza de masa
pausa de wc
somn

cam asta am de gand sa fac toata ziua timp de 3 luni

| Mitsa a răspuns:

Eu plec în Italia şi în Londra D:

| bombănucleară a răspuns:

Sa nu fac scoala, dăăă.

| pwp a răspuns:

Sa citesc o multime de carti, sa ma duc afara, sa ma uit la seriale si sa stau afara

| Jazzooohs a răspuns:

Eh...nimiiiiiic...o sa stau cuminte in camera mea liar
*minte*

| FuNNkY24 a răspuns:

Icre laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MoatZa a răspuns:

Fiiiilmeeeeeeee...serialeeeeeeee.; x.si Paris day dreaming

| cristiano9 a răspuns:

Distractiee la maxim toataa varaa

| Bulbuc_1736 a răspuns:

Greciaaa si Egiiipt!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenevesc, nici gand sa fac asa zisele teme de vacanta x-(
P.S.:

* Programul Catelusei ( Adinei ) pentru. vara asta*
1.Vin de la scoala cand se ia vacanta, ma bag pe TPU, mananc, TV, internet, ma culc.
Dupa: ma bag pe TPU, mananc, TV, internet, ma culc.
Si tot asa

| Lacoste a răspuns:

Buna.
Asa de multe incat nu cred ca o sa duc la capat niciunul. big grin