Janina
| Janina a întrebat:

Ce porecle stiti, sau alinturi mai speciale? de unde au pornit ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirrolling on the floor...era stirb saracul baiat si avea caninii cam ascutititrolling on the floorsau, Broscoirolling on the floore un tip cu mult, mult tupeu de taran, si si-a luat bataie pe la tara la unu cu capul de razatoarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) si avea ochii vineti si marirolling on the floor

145 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... in primul rand, nu trebuie sa te sfatuim noi ce porecle sau ma rog, alinturi sa folosesti, in cazul in care pentru asta te intereseaza, pe scurt poti face un alint din orice cuvant chiar daca este unul mai putin placut in forma lui initiala doar transformandu-l in diminutiv, a si in primul rand conteaza maniera in care il adresezi cuiva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se zice Penny. Vine de la firea mea, boema si iubitoare de Beatles. happy Au o melodie, Penny Lane. Prietena mea cea mai buna imi zice Pen. Eu ii zic Gy, Gigi. O cheama Giulia (cu "Gi", nu cu "J"). Cunosc o fata Didi (Didik, Doo). I se spune asa pentru ca seamana foarte mult cu bunica ei, Diana. Ko(u)j(i)o, un coleg cu numele de familie Cojocaru. Zacusca, un prieten (si cu varianta Sos, Tocana) - Nu stiu de la ce vine. Izotop, InZulina (ale unei fete Izabela). Mai sunt multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael, Madonna, Lady Justin, Avril Lavigne, Ashley Jackson, 50 CENT, Oitza, Bibilica, Maimuta, Matahala, Oghi Oghi, Bomba, Afrodita, Janet, Unchiu', Baiatu' balbaitu', Cry Baby, Baiatu' Pupatu', Bogdanel codita de purcel, etc etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Watzzy pentru ca il cheama watatka big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colombo lui unui baiat care dorea sa plece in america cu bicicleta. malii pentru ca era cel mai mic dintre toti. jaconda deoarece desena foarte bine. baxior deoarece ii placea boxul.ciapi deoarece umbla din urma la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ougf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulpaci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugi pla si cu curu cu gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitza - rrrrit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am una draguta (pentru mine) "bobo" :* baiatul de care sunt indragostita i se spunea asa cand era mic si acum ii mai zic asa pentru ca era blond blond si de la BOBOLETE au ajuns la bobo :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am una dragutza (pentru mine) "bobo" :* baiatul de care sunt indragostita i se spunea asa cand era mic si acum ii mai zic asa pentru ca era blond blond si de la BOBOLETE au ajuns la bobo :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfasdjk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da depinde ce te caracterizeaza pe unu de la mine un rrom ii zicem tzunade dar nu stiu de ce e un tigatn gras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la un tovaras a pornit porecla mea imi spune broasca ca am ochii mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing noi ne mai ciufuleam in clasalaughing) chioru, broasca, bazuca, wolfenstein, ciocu, guilermo, shuba, zyzu, musca, tavan, ursu, gainusa, huidu, virgulu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, beata, drogataa [ sunt puse la misto daca nu v-ati dat seama on the phone acum mi se zice Jessica love struck. ori Jess, Jessi... Pai porecla vine de fapt de la un vis de-al unei colege in care ma visa pe mine ca fiind jessica, o fata roscata cu par scurt sincer asta e cosmarul meu blushing apoi profesorii noi din liceu mi-au zis jessica ...adica au citit TOTI prost in prima zi de scoala si asta a fost. De atunci mi se zice Jessica love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 iubite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se zice GOGU de cand eram mik si acum la 17 ani la fell o adOr ` chiar daca my name is sylvyu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie iubi meu, mama, tata si copyy din cartier imi pun Aly! Pentru ca numele meu este Alex. Dar chestia este ca eu nu pot sa il fac pe y normal si my l-au pus Aly!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la mine in clasa sunt foarte multe porecle...
FETE-Bacica, beshy, cur de gelatina unei colege::BettY
-Em0nika, catSan
-AlyutSa, z0z0::asta's eu
-Luky::lucretia
-MariutSa, Miri:::marya
-MimiSche::mihaela
-Sid0, Sysi
-Mady, Flavyutsa(alinturi dupa nume)
-uka:::giny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAIETI-0mul negru disparut dupa bloc in intuneric la diana la radu in fatSalaughing(asta'i fraza nu porecla big grin)
-Edjy(edy)
-costitSa, cosy (cosmin)
-zeama, sa-mi.samuel mustaciosul
-aditSu(adi)
-bl0nda suprema (singurul copil blond din clswinking-e baiat
-Panda...de la numele de familie
-Roly, shvaitzar, shvaitzanberg(roland)
-tonTy(tony)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi spun unii john deere...stiti voi marca de tractoare ft mari americane... din cauza ca uneori cand faceam treaba si era de ridicat ceva destul de greu.eu ridicam si faceam sa para totul usor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm! in relatia noastra eu sunt FYFY iar el este ZIZUlaughinglaughing
( FYFY pentru ca dupa parerea lui, aceasta era o printesa nebunalaughinglaughing ca si mine), iar ZIZU pentru ca el bea numai lapte ZUZU, dar fiind foarte bronzat am zis ca sa nu il confunde la supermarketbatting eyelashes...si iata ca de 7 luni FYFY si cu ZIZU fac un cuplu perfect ( dupa parerea prietenilor nostritongue)
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune DounY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune Pupacila. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Champeslaughing