Janina
| Janina a întrebat:

Ce porecle stiti, sau alinturi mai speciale? de unde au pornit ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirrolling on the floor...era stirb saracul baiat si avea caninii cam ascutititrolling on the floorsau, Broscoirolling on the floore un tip cu mult, mult tupeu de taran, si si-a luat bataie pe la tara la unu cu capul de razatoarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) si avea ochii vineti si marirolling on the floor

145 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie mi se zice Brixxy big grin. de la numele Brighi :]]. De cand aveam 3 ani straight face :X :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovlecel,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lopatica rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)))) la 19 ani se joaca cu galetusa la mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vuvu mi se zice mie de la vuvuzela pentru ca imi placeau vuvuzelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Licurici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mya spune: intre mine si un coleg nu este nimic doar o simpla apropiere ca intre colegi. asa ca eu il alint cocosel si el imi zice mie pasarica imi plac poreclele acum depinde de pers si dupa gusturi ca sa vi le puneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troaca cu semnalizari si daca sa mai pus far rolling on the floor am un prieten asa ii zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine prietenu meu ma alinta in multe feluri de exp:bybytahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raca...de la cata...thinking sa mi zic pr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla mea e Putin big grin ca ma cheama Vlad si na... vine de la Vladimir Putin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alete poreclemai sunt:limbrik, kioara, gaga, duka, castravete, papusa chaki(e o fata kar3 bate baietii mereu), bubu, grasu, bibi, kikiloi, kiumpi, mafiotu', sepkalie, morkoveata, bubulia sexulia, klomber, brenoiu, kiubotaru, nane, bradulet, khielie, shtrumf, piti(pitipoanca), etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai am:timofte, piti, plesa.mese.mesi,duka,kiompi,castravete,grasu,etc am o prietena care isi cauta iubit plizz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitzle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune Toto:*dela tudor... cand eram mic ziceam tutol inloc de tudor si asa mi-a ramas toto:*pup toate fetele:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cls a -7-a toti colegii/prietenii au inceput sa-mi spuna Tufy nu stiu dc cred ca vine de la tufislaughing ...si prin a-9-a au inceput sa-mi spuna AXEL vine de la Alex numele meu macar pasta am intelesolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turturica sau in cazul meu "brunetzica"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehehe dea porecle...chiparush, patlagica, plasinti, portofel, siluk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaurelia de la aureliarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciuciu e dragut:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic de porecle.asta caut si eu pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papusel, a pornit pentru ca sunt dragut-ul clasei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune love sau zuzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goșnel, pampusca, flacarica, romulus, sclapazor, turtoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie o prietena ff buna imi zice "mata"big grin... iar uby meu imi zice "princeso".tongue...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun ursulet, pui taty...etc...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecle