Janina
| Janina a întrebat:

Ce porecle stiti, sau alinturi mai speciale? de unde au pornit ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirrolling on the floor...era stirb saracul baiat si avea caninii cam ascutititrolling on the floorsau, Broscoirolling on the floore un tip cu mult, mult tupeu de taran, si si-a luat bataie pe la tara la unu cu capul de razatoarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) si avea ochii vineti si marirolling on the floor

145 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este lamn unu in clasa :il cheama gheorghita e un pic cam taran afumat si negru si urat porecla lui e : "ciolan", "amandi","mandarina afumata","rapanos mondial","salamandra","margarina neagra","ciolmandi",& "iapa","martoaga"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicoleta-nicoly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un prieten care n-are gatstraight face

el s-a nascut fara gat si i zicem 0mu fara gatstraight face

add: arla_2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla-tzuka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alintam pe cineva „Drosy" ...acum nu il mai alint asa pentru ca nu mai sunt ca elcrying. desi il besk mult love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Covrig"! Mi-a venit astazi sa i spun unui baiat, ca el imi spune mie "pai cu suflet" (la ora de desen!$!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gugune, galiunea, kinder, zunea, pumba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in clasa este un tip ''Americanu"el permanent se lauda ca taicasu ii american... p
Mai este unu ''Matzu''si unu ''Gogoi''
si inca unu ''Croi' asta provine de la familei
si inca o tipa ''gunela'' toti profesori cred ca ea ii din africa pentru ca este putin mai smolita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie tata imi zice stiuca fiindca la 3-4 ani am prins o stiuca si i-a venit sa-mi zica asa, sau un prieten bun i zic popik nu stiu de unde thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janine

| Vl4dootz a răspuns:

Iubirici

| 4LeafCloves a răspuns:

Știu multe porecle, dar nu știu de unde au pornit.
Cacao, Dudu, Țeapă, Friț, Jojolina, Dedei(de la Andrei), Didi, Ștrunfi, Fofi (de la Fofircă), Pic, Ciupic, Niki, Bebe, Păstrăvaru, Omega, Parapantă, Pipirig, Fleașcă, Magnet, Pingea, Master, Julitu, Mască, MCP ( muc cel prost), Ornitoring, Teteu, Șobo, Bidi(vechea mea poreclă, nu-mi putea spune bebe atunic cand eram bebeluș happy ).

| SayCheesexD a răspuns:

Mie la scoala imi ziceau stropinella baietii de a 8a happy isi bateau joc de mine ca eram mai mica laughing Da era` amuzant :X

| Ready a răspuns:

Frankye...era intr-o zi la fotbal si la mine in echipa era un baiat mai mare care nul cunosteam...si aveam pe mine un tricou cu frankie garage.si el nu stia cum ma cheama si a zis "da pase Frankie" si asa mi-a ramas de atunci.

| dreamfall a răspuns:

Mai demult eram ¨hârte¨, imi placea, acum sunt ¨Filo¨ (vine de la filozof big grin )

| xDaNyeL a răspuns:

Vampir,broscoi etc.

| AssAs1n a răspuns:

Cazu`meuoh go on...PiiTiik cas mik de staturatongue.; x

| sebeek a răspuns:

Pt un baiat care face ca o maimuta poti sa-i pui Babuinwinking!

| sebeek a răspuns:

Ma cheama Sebi, prietenii imi spun sebeek si am nevoie de un sfat, cum sa impresionazi o fata? Am incercat dar nu am avut curajul.Astept cat mai multe raspunsuri.Mersiwinkinghappy

| mike2020 a răspuns:

Da cum.grivei,,bursucel, handy, muc cel mic

| radulika a răspuns:

Parintii imi zic mikutzu:-s si BFF imi zice radulikalaughing [interesanta porecla mi-a gasit BFF]laughing

| Mr00Meow a răspuns:

Eu am mai multe porecle. Shobo-am avut int-a 9-a un coleg care mi-a zis shobo pentru ca uita mereu cum ma cheama. Mishu-diriga mi-a zis prima, pentru ca ma cheama si Mihai. Alex si Mihai fiind un nume des intalnit la noi in clasa a preferat sa-mi zica Mishu. Meow-cand mai stateam pe banci si se mai juca cate o fata in parru meu ma uitam la ea, zambeam larg si ziceam " Meow blushing "

| Didi_6208 a răspuns:

Heyy.:*
numele meu e Alinahappy si am mai multe porecle cum ar fi:Alki, Alkisor, alinutsa, lina. ali si altelehappy
sau de la Diana: dia, didi, diduts, dutsi, thinking

in clasa mea sunt multe poreclelaughing
grupul "mocicos" laughing
lipicoasabatting eyelashes
canacadezoaica
fluturici,
musca
szindi
blegu`
concsi
fratii spranceana
geamanu`
grasanu`
tocii. b-)
si altelee.:d