| BYBY a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste porecle, alinturi,(pentru numele Georgiana=eu)
Funda!

Răspuns Câştigător
| alexutsuuu a răspuns:

Eu am o prietena georgiana si ii zicem:goggy, geo si jojo. Da cel mai mult goggy.

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Geo, Gea, Georgi, Gya, Georgica, Georgianne, Gina, 'iana, Jojo, Gogo, Lagi, Garii, Georgina, Geogi.

| anDa a răspuns:

Si pe mine ma cheama Georgiana, dar nu folosesc alinturi pentru acest prenume dar iti zic cateva : Geo, Goitza, GoGo, Gogica, Gogosica.

| shtephie a răspuns:

Georgii
Ianna
Geo
Gianna
Ana
Gina

| EuSiCuMine a răspuns:

Jorjii, Geo, Georgi, Geogicutza, Iana, Ana,
Gya, jojo, JyJy, GiGi, Geolina, Georgiutsa, Georgilis, Georginutsa, Ginna,
gojo, Gemy

Fundita?; x

| Klaaa a răspuns:

Joko.(geoko)

mie imi plk f mult...

am si eu o prietena georgiana si asa ii spunhappy