| 73zn a întrebat:

Ce pot face ca sa-mi amuz colegii?
ex: bancuri, fete amuzante etc.
funda! ( sa imi dati mai ales bancuri ca sunt mai amuzante )

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Eu cant Mos Craciun cu plete dalbe cand intra dirigul sau desteapta te romane si rad toti si altele dar nu e ceva pe care o face e ceva care iti vine pe moment, spontan

| mont a răspuns:

Poti sa le areti clipuri pe youtube amuzantewinking

| Probot38 a răspuns:

Un politiste merge la un fermier :
-Trebuie sa va verific ferma de droguri.
-Bine dar sa nu merge-ti dupa deal.
[ ii pune insigna in fata ]
- Vezi asta, asta imi da voie sa merg unde vreau si sa fac orice vreau si nimeni nu ma poate opri.
Dupa o jumatate de ora, politistul era fugarit de un taur, si fermierul striga
Insigna, arata-i insigna ( Your badge, show him your f u c k i n g badge ).
E tradus din engleza.