| beyutzapop0987654321 a întrebat:

Dati-mi niste bancuri foarte amuzante plz,

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Discutie intre doi soti:
-Iubitule de ce iesi pe balcon de fiecare data cand cant? (intreaba sotia)
-Ca sa vada vecinii ca nu te bat (raspunde sotul/)

-Un cetatean merge la casa de bilete a unui aeroport:
-Un bilet pana la Pentagon as dori si eu va rog!
-Pai stmabile avionul asta nu merge la Pentagon.
-Pe pariu?

Un arab scutura un covor de la etajul 4. Un trecator il intreaba:
-Ce are ba nu porneste?

Anunt intr-o cantina cu studeti:
"Stimati studenti, nu aruncati mancarea pe podea, 3 caini au murit deja!"

Copii ce ati dori sa auziti in timpul inmormantarii voastre?
Vasile:as dori ca oamenii sa spuna ca am fost un medic extraordinarsi ca am salvat multe vieti!
Maria:asi dorica toti sa spuna ca am fost o mama buna, o persoana buna, o bunica iubitoare.
-Dar tu Ioane ce ai dori sa auzi?
-"Priviti! Se misca! Se misca!"

Merg 3 baieti la un examen. Unul destept, unul moderat si unul prost.
Intra desteptul in scurt timp iese.Toti il intreaba cum a fost
-Ca de la profesor la profesor.
Intra moderatul iese este intrebat cum a fost
-Ca de la elev la profesor
Intra prostul iese este intrebat cum a fost
-Ca de la preot la preot.
-Cum asa?
-Pai cand el intreba eu imi faceam cruce si cand eu raspundeam el isi facea cruce.

Elevii unei clase au fot fotografiati iar diriga incearca sa ii faca sa cumepre pozele:
-Ganditi-va copii ce frumos va fi cand veti ajunge mari si va veti uita la ele spunand : "Uite-o pe Oana acum e avocat!" sau "Uite-l pe Mihai acum e doctor" din clasa se aude o voce "Uite-o pe diriga acum e moarta!

laughing Sper sa iti placa si tielaughing)

Bafta!

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

N-avem.

| LittleSue a răspuns:

Cioc cioc.

| hideaway a răspuns:

Am găsit și eu câteva.
- Taxi, cât îmi iei până la aeroport?
- 23€!
- Și dacムvine și fostul cu mine?
- Tot atât.
- Vezi, ți-am spus că nu valorezi nimic!

Trei oameni rupți de beți comunică și ei cum pot la o masă. Primul zice :
- Bă, când ajung acasă așa îi trag o mamă de bătaie la fiica mea și la nevastă de nu se văd.
Al doilea continuă:
- Băi, eu când ajung acasă îmi bat toată familia și mai bat și din vecini! Pe toți îi bat!
Al treilea zice:
- Frate, eu până ajung acasă bat la toate ușile!

Mai găsești pe www.google.com

| Shammal a răspuns:

Culmea fundei: n-ai nici un raspuns insa ai unu castigator, o funda :)) http://imageshack.us/photo/my-images/820/tpuuw.jpg/

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Shammal):

Ce caută profa mea pe TPU?

| Shammal a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Intreab-o pe ea big grin fiecare suntem aici din diferite motive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la religie si gasesti multe si interesante.

| Yoana_5496 a răspuns:

Sall laughing am intrebari dinalea amuzante gen : cine este omul in fata caruia toti barbatii isi scot palaria? Rasp : Frizerul; De unde le avea Vlad Tepes cizmele? Rasp: De la genunchi in jos; Ce e rosu si vine regulat? Rasp : Mos Craciun laughing)...