| Λl๓a a întrebat:

Ce povesti de groaza stiti? cea bai buna ia funda, celelalte vot

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Lorylis înota pe asfalt. Deodată, se uită în jos şi aude un avion cu reacţie alergând. Se uită în sus şi miroase o bombă care îi aterizează direct în strungăreaţă. Lorylis moare sufocată de o furnică.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Eu ştiu numai poveşti de adormit copii.

| Just4Joker a răspuns:

Painolympics.info

Uite-te, apoi povesteste-le ce ai vazut aci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am diaree, sa nu te iei de mine ca
e de groaza rau

| xRainyDay a răspuns (pentru Aneurysm):

De unde ai aia laughing

| Aneurysm a răspuns (pentru xRainyDay):

Pai a postat o prietena imaginea asta pe un forum, care este un fragment din "opera" "Ingerul incalecat", scrisade Radu Aldulescu.

| DWDT a răspuns:

Chiar daca nu merita, am sa-ti spun una
Era o data ca niciodata un om urat pe care-l chema Lorylis. PamPam

| ThePrinceJoker a răspuns:

Un copil pe nume alex statea in casa. deodata o ploaie sa pornit si s-a deschis usa singura.dar nu-i i-a pasat.deodata pe hol s-a auzit niste pasi.pe ceam a aparut printru-n fulger o fata cu parul negru si rochia patata de sange.a disparut dupa o fractiune de secunda printru-n alt fulger.a citit pe net ca, casa lui a fost a unei fete cu familia bogata dar s-au sinucis toti.pc-ul s-a stins!crying ce sa faca? deotada din bucatarie s-a auzit ceva.a coborat si ce sa vezi? o femeie spanzurata care a disparut.el a lesinat si s-a trezit scos de parinti.a spus ce s-a intamplat.mmmm parinti si el s-au mutat in alta casa. si se vede si acum fata cu rochia patata!