| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand mi.e somn?

Răspuns Câştigător
| Andraaaaaa14 a răspuns:

Du-te la baie şi spalăte pe faţă cu apa foarte rece. La mine merge.

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să dormi.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Culca-te!
Sau,daca vrei sa nu dormi, dati cu apa pe fata sau bea o cafea sau un pahar de cola, ca si ala are cofeina.

| epurel a răspuns:

Înveţi c++.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru epurel):

De ce nu java?

| GroparuVesel a răspuns (pentru AnonimuszWss):

Why not both?

| epurel a răspuns (pentru AnonimuszWss):

De ce nu Pascal? sa inceapa de la inceput.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru epurel):

You won this time, you little goku.

| Xtadelo a răspuns:

Te uiti la pereti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculţi manele.

| Weedier a răspuns:

Dormi...

| MadalinaElly a răspuns:

Dormi

Răspuns utilizator avertizat
| Yumeno a răspuns:

Te iei cu mana de c*r si sari in sus...sa iti sara somnu' laughing

| val18 a răspuns:

Taie-te

| KRIIIX a răspuns:

Daca vrei sa dormi, dormi laughing. Daca nu vrei sa dormi, mananca un mar. E mai bun decat 1 cafea si mai sanatos :d. Daca te si plictisesti si nu sti ce sa faci, suna-l pe Diaconescu si spune-i ca esti cu Elodia in Caraibe. eventual invita-l la un surf :d

| crazydeea a răspuns:

Dormi! complicata treaba!

| MemeGame9 a răspuns:

Pai cand eram mica nu vroiam sa merg sa ma culc, in nici un caz..Si acum, as da orice pentru o ora de somn.sad

| Iasyxd a răspuns:

Dormi.

| FireOfSerenity a răspuns:

Daca dormi si iti trece...stiu ca suna socant.Nici mie nu-mi venea sa cred la inceput.

| alexboss237 a răspuns:

Culca-te.