| 12Gabriela3456 a întrebat:

Ce sa fac sa am simtul umorului bine dezvoltat ca cand sunt in compania altora mereu sa am ce spune amuzant?

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Acest lucru il poti avea doar daca ai incredere deplina in tine si nu iti pasa de ce zic altii, ca sa ai simtul umorului foarte bine dezvoltat ia si citeste bancuri, uita-te la videoclipuri amuzante, vine-uri, uita-te la farse si incepe sa povestesti tot ce ti se pare amuzant intr-o maniera bineinteles amuzanta si tine minte nu o sa ti iasa din prima, dar persevereaza se poate ca la inceput sa te faci de ras, dar asta nu conteaza tu continuawinking

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta vine spontan nu la comanda

| deeeaqq a răspuns:

Nu-ţi spun happy

| 1231242 a răspuns:

Vrei sa fii batuta....si sa enervezi pe toata lumea..totul trebuie sa aiba o limita

| m1dn1gh7 a răspuns:

Asta nu cred ca e o chestie care poate fi generata la comanda. Simtul umorului il ai ori ba, daca incerci sa faci o gluma si e una proasta, nu va spune nimeni ca ai simtul umorului, ci te va evita.

| crazypop a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Acum daca spui una proasta si 5 bune, sigur o sa te mai evite?

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru crazypop):

Simtul umorului tine de inteligenta. Nu prea poti rade la gluma unui prost, ci mai degraba de prostia lui. Da, poti spune 10 bune si cu una sa dai clasa.