| Wuhong a întrebat:

Ce să spui când mori?

21 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Carpe diem! happy

| mgtow a răspuns:

Doamne iarta-ma

| danbnz a răspuns:

Pa.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat timp ai ....si ce-ti mai aduci aminte in acel moment.

| Mosotti a răspuns:

Pai nu spui, ca nu sti cand mori, nu mai apuci sa spui ceva, ca in momentul in care a inceput procedura sa te duci, nu mai poti sa zici ceva.

| geoconda a răspuns (pentru Mosotti):

Ba da, poți!

| Mosotti a răspuns (pentru geoconda):

Da, depinde cum mori, ca daca mori mai incet, ai timp sa zici, insa nu sti totusi ca o sa mori, poate sa-ti fie rau si sa treaca dupa aia.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ii spui mortii ca vrei sa mori dupa ce termini de vazut tot serialul Tanar si Ne-a Linistit, apoi nu mai mori... NICIODATA big grin

| mastadont a răspuns:

Gâdilă! Vai ce gâdilă! Știam că o să gâdile!
https://www.youtube.com/watch?v=neD61sX4Uys

| Eireann a răspuns:

"Am strans aproape 1 milion de euro si i-am ascuns..."

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

M-am culcat cu nevestele voastre!

| Theo94 a răspuns:

"Ne vedem pe cealalta parte."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa fraierilor vă aștept cu gogoși pe lumea cealaltă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fleac. M-au ciuruit.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

-_- this is life

| Mogiojojo a răspuns:

Cum a spus și Eireann le spui ceva de genu: vedeți ca banii ascunși în seif...și după mori. O sa rămână intrigați.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Ce diabolica ești micuțo rolling on the floor

| geoconda a răspuns:

Le spui ca ii iubesti

| al0o0o0 a răspuns:

E, altii au murit si n-au zis nimic...

| salieri84 a răspuns:

Ceva memorabil, de exemplu'' Va rog sa terminati voi, ceea ce am inceput eu. Mai am 5 niveluri, la Assassins Creed.''

| nonepasa a răspuns:

Am ascuns 1000000000000000000 de dolari... ( mori ). pace in lume