| UserName250000 a întrebat:

Ce se intampla daca adaugi toata punga de sare in ciorba? Cum e gustul? Ati incercat? Am vazut la unii pe YouTube si au adaugat sare, dar de fapt inainte de asta au gustat din lingura si dupa la fel.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sarea nu se dizvola atat de mult ca si zaharul, desi nu va fi foarte sarata si sarata

| sierra1 a răspuns:

"Ce se intampla daca adaugi toata punga de sare in ciorba?"

chiar nu m-a tentat dar merită de știut. Poate ne spui tu cum e

| Natalie4u a răspuns:

Cum să faci așa ceva și ce rost ar avea? trebuie evitat pe cât posibil consumul de sare zahăr și grăsimi.

| irina4219 a răspuns:

Daca faci asta, arunci toata mancarea. Nu poti manca atata sare, nu e nici gustos, nici sanatos.