| Asdfasdefta a întrebat:

Ce semnifică numele vostru? Sau de la ce v-aţi inspirat?

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Tot auzeam la tv:
pinguinul e un nenorocit! (boc)
si mi-am pus numele pinguinuL
acum cand aud la tv:
pinguinul e un nenorocit!
ma asez pe spate imi pun ochelarii, imi aprind un trabuc si zic
Eo's.

30 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...inspiratie de betie big grin

| Bogdanux a răspuns:

Din nimic.Banalitate pura: numele meu + ziua in care m-am nascut.

| PinguinuL a răspuns:

@comy
tu esti Comeandtellmesomething?
lol, asta e ceva nou pentru mine laughing

| LoL a răspuns:

LoL=La o Laba

sper ca te-ai prins daca nu...

| Comy a răspuns:

Comeandtellmesomething...
E simplu.Toata lumea are ceva sa imi spuna.
Iar prescurtarea, Comy am primit-o de la Clannad smug

| Comy a răspuns:

@PinguinuL contul meu cu nume lung a fost suspendat deci a trebuit sa-mi fac altul nou

| BlackVeil a răspuns:

Val negru...

| Polaris a răspuns:

Uuu, mhn vine de la Mihnea şi 24 de la 24 iulie, ziua mea de naştere, îţi vine să crezi? 8D

| Tourniquet a răspuns:

Kristenn = Kristen = o porecla de la numele meu, Cristina.
băă = interjectia + inca o diacritica.

| lunarwolf a răspuns:

Ăăăă...thinking Vine de la mușcătură de drac?

| lunarwolf a răspuns:

Comy e Comeandtellmesomething?

Dar te-ai tunat de tot,să nu te recunosc.
Bă,deci,adevărul e că am ascultat rock până am surzit și știi că rockerii ajung în Iad. Ehh, și m-a luat nenea Scaraoțchi(altfel nu-mi dă voie să mă adresez lui) m-a dus lângă cazan și eu mă uitam ca curca-n lemne. M-a întrebat ceva,dar nu am auzit din cauza muzicii rock. „Ăăăă?" și m-a mai întrebat ceva,dar tot nu am auzit. „Ce zici bă,haladitule,acolo?!" - asta l-a scos din circulație,a venit la mine și...

A început să mă lingă. Apoi și-a desfăcut pantalonii și știi tu ce-a urmat. Când aveam orgasm,atât de bine mă simțeam încât l-am mușcat și a început să urle atât de tare,încât au început furtunile prin toată țara.
Cum eu acum sunt ținută în temniță, mi-a dat voie să aflați ce fel de diavoliță sunt. Și mi-am pus numele „mușcătură de drac" ca să nu-și dea lumea seama că de fapt eu sunt dracul. :-ss

Nu mă exilați, vă imploooooooooooorrr. cryingcryingcrying

| sceptic a răspuns:

De la ce ar trebui sa fiu.

| Bizzareq1 a răspuns:

O minge.

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns:

Bla bla.
mai departe, descifreaza singura misterul acestor cuvinte aparent simple.

| Asdfasdefta explică:

Da mă, le name dă utilizatoeur.
Mon name dă utilizatoeur a fost primul meu cuvânt big grin.

| RheaLustzig a răspuns:

Pai numele meu se refera la majoritatea pitzipoancelor din lume laughing.
Fitze De Aifaun. Cunosc cateva specimene (Cam toata clasa mea) care se lauda cu ce au ele in buzunar in loc de ce au ele in cap laughing.

| LittleandLiars a răspuns:

LittleandLiars nu cred ca se vede doar ca eu sunt mica si mincinoasablushingasa ca sunt Little and Liars...si acel serial Pretty Litlle Liars ma inspirat^_^ tu de la ce te'ai inspirat?!

| Ramonaaaa a răspuns:

Presupun ca te referi la numele de utilizator TPU.
De la numele meu raised eyebrows?

| SmileToMe a răspuns:

Imi plac zambetele. deci smile to me!

| Dannalc a răspuns:

Clannad

E de la Clannad After Story (probabil nu ai auzit ) am avut multe nume pe TPU si ma plictiseam de ele asa ca intr-o zi am pus ca nume porcariia la care ma uitam.

| SMTHING a răspuns:

M`am inspirat pe mine insumi happy

| Bailey a răspuns:

Pai allexa vine de la numele meu, alexandra

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Da nici nu știu. Mi-a venit așa. Mă descrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu? Păăăi, în ziua aia aveam niște șosete super faine...i think.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Miz

| Ginny a răspuns:

Pai silky ca mi place matasea (silk), sims pentru ca mi-am facut contul cand am inceput sa ma joc Sims si 317 e de fapt 31 a 7a adica 31 iulie (uita-ti la imagine si ca si chestie e zi de nastere )(n-aveam c face)

| HarryJames a răspuns:

Pai toti colegii mei imi spun ca seman cu el si sincer m-am saturat (macar mai ies in evidentza in clasa) laughing