| JosePpPp a întrebat:

Ce simti cand mesteci noua guma FIVE? Funda pentru cel mai artistic raspuns.

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce-a noua de acum 2 ani?

| Dariusuu a răspuns:

( Stimuli pentru simţuri )

Mă stimulează, ce altceva?

| JosePpPp explică (pentru Dariusuu):

Se scoala ***.

| AirănMeidăn a răspuns:

Cum as putea sa spun ceva artistic despre o guma de mestecat?
Pai ii simt aroma de curcubeu cu praf magic.Si ca se invecheste

| PedoBarbie a răspuns:

Eu simt că porcii zboară.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Inca ma chinui sa-mi dau seama daca e prostie sau placebo. Eu n-am simtit absolut nimic, ba mi se pare chiar fara gust. Ce basini ar trebui sa simt ca deja mi s-a acrit auzind de guma asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul are legatura cu Roxana Babenco?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efect revigorant şi respiraţie rece ca gheaţa(sper să nu fi confundat reclama cu cea de la Airwaves sau Winterfresh).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senzatii tari rusesti.

| Cuvântul1 a răspuns:

Simt ca se invecheste.

| Korb a răspuns:

Imi racoreste intreaga fiinta cuprinsa in maselele mele desarte, pline de... duhoarea unui suflet pierdut in mirosurile mancarurilor depresive, ei, ce zici?

| Sărmăluță a răspuns:

Nimic.

| iuly92 a răspuns:

Ca am dat banii pe guma obisnuita care o puteam lua cu 3 lei. E chiar o prostie happy

| Ywxz a răspuns:

Ca are gust bun big grin