| frameforlight a întrebat:

Ce spuneti de filmuletul acesta, e facut de niste prietene de-ale mele si daca va place le puteti da si niste like-uri, have fun
http://www.facebook.com/home.php? #!/video/video.php?v=170324823000125&oid=136309404300

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Interesant. Insa nu are substanta, deoarece e prea scurt. daca il faceau mai lung, incit sa se priceapa bine despre ce e vorba, era ceva cit de cit reusit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

n-am inteles nimic, sau aporape nimic, decit ca una sare pe unu si pe urma trei tipe urla ca la sanatoriu, buh buy!