| мαrrýиєlα a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa imi iau un telefon nou, voi de care aveti sau decare ziceti sa imi iau.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți iei unul în funcție de nevoile tale de comunicare (unul care este pe val).
Pa, pa.

| drogh a răspuns:

Samsung Galaxy S3.
Nokia Asha 302.
Lumia 800.
Iphone 5.
Vodaphone smart mini.
Huawei ascend g510.

| товарищ a răspuns:

Vodaphone smart mini.

| cosmin655 a răspuns:

Te ajut eu daca imi spui cati bani ai si pentru ce vrei telefonul.

| euuuy a răspuns:

Acum cele mai cautate telefoane sunt samsungurile. Daca ai un buget in genu 10 milioane ai putea sa iti iei un Samsung s 3 mini. Merge foarte bine, are o prietena de a mea si arata si bine. Daca vrei sa chiesltuiesti ceva mai mult ai putea sa te uiti la sun Samsung s 2 si ala e foarte frumos.

| Alexxandra256 a răspuns:

Depinde de cati bani vrei sa itri iei...
culoarea...
marca (Nokia, Samsung)
cu tuch screen sau cu multe butoane sau ambele sunt foarte multe eu una as zice sa te uiti aici : http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/
mie imi place :
http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-nokia-lumia-520-black-l/
FUNDA