| 211wasgnij a întrebat:

Ce trebuie să fac să am visuri umede? Vreau să dorm și să visez că fac baie și să mă trezesc curat și uscat că nu am nici un chef să fac baie azi.
Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

1. Te duci în baie
2. Pui dopul la cadă
3. Dai drumul la apă caldă
4. Te duci la bucătărie şi îi spui lu' taică-tu să-ţi pună un pahar de Jidvei, unul cu Demisec şi unul cu Campari, porţie dublă dacă e necesar, ca să simţi că îţi cad ochii în gură, dar să mai poţi rezista încă vreo 5 minute.
5. Bei, şi după, te duci al toaletă
6. Te bagi în cadă
7. Noapte bună! Iar a doua zi vei fi proaspăt spălat(ă).

Numai bine!

4 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Culca-te in cada

| Ofiintă a răspuns:

Sa te duci la b*d*a sa bagi capu si sa tragi apa!
E mai bine?

| logatcamembru a răspuns:

Nu cred ca poti controla visele...sad,, pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curat,poti sa te trezesti, dar "uscat"? nu prea cred.Numai bine.