| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.
Azi noapte am avut vise umede si am ejaculat dupa care am mers la baie si m-am schimbat toate hainele..ciudat ca nu am visat continuturi pornografice.
Am 17 ani si speram sa imi treaca :O
Ce naspa e :O
Cand o sa dispara? Cand nu o sa mai am visuri umede si ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci o prietena clar

| HaHaGirl a răspuns:

Pai n-ai ce face, joaca hormonii in tine cam asta e cauza, esti doritor de vreo partida fierbinte si subconstientul iti joaca feste, visele nu apar din senin, sunt imagini in subconstient care nu dureaza mai mult de 20 de minute si reprezinta o dorinta sau ceva la ce te-ai gandit ori ai trait visul, iar acum iti aduci aminte, e posibil ca in noaptea asta sa se repete nu se stie, totul tine de starea ta psihica cu cat te gandesti mai mult la sex(ceea ce imposibil sa te gandesti mai putin la 17 ani esti alcatuit numai din hormoni laughing si aia nu scapi de ei ), cu atat mai multe vise vei avea, e simplu trebuie doar sa-ti doresti atata tot si visul apare, macar stii una si buna:esti pregatit pentru ce urmeaza, priveste si tu partea buna laughing

| CheLoo23 a răspuns:

Ti s-a mai spus intr-un coment sa iti faci o prietena e bun si asa dar prima data sa scapi de aceste vise incearca in timpul zilei sa iti omori timpul facand altceva cum ar fi un joc online sau vezi filme de comedie sau alte chesti pe care tu le faci deja visele tale sunt in semnal de alarma esti in crestere deja la ani tai cauti ceia ce este normal esti in "calduri" mai pe romaneste..nu te speria nu inca puneti capu la contributie si gasesteti o partenera care sa fie si ea la fel ca tine "in calduri" ciao happy

| CatalinLaurentiu02 a răspuns (pentru CheLoo23):

Frate, nu m-am gandit la asemenea lucruri nici nu m-am uitat la filme pentru adulti, asa dintr-o data.

| b0denN a răspuns:

Goleste-te si tu!