| Ervin a întrebat:

Ce urâţi cel mai mult în viaţa voastră? Io şcoala.

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu urasc nimic! poate imi displac mai mult sau mai putin anumite lucruri! da nici chiar sa le urasc!

NOname
| NOname a răspuns:

Rautatea si prostia.

| Pralină a răspuns:

Ce urasc eu barfa. E ceea ce doare cel mai tare...Desigur te dore si mai tare un 5 la mate...hmmm cred ca raman si eu pe scoalalaughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu ipocriţii şi ironicii. Tu urăşti acum şcoala, dar mai târziu o să urăşti să mături pe jos...

pa, pa.

| Aero a răspuns:

Eu nu urasc scoala! Hogwarts e adevarata mea casa! Dar evident ca nu totul e roz si aici! Din scoala cel mai mult ii detest pe Snape si pe Malfoy! Ar mai fi si Filch cu pisica lui oribila... dar cel mai mult in viata il urasc pe Voldemort pentru ca mi-a ucis parintii, dar si multi alti oameni, o parte din ei murind pentru mine!

| Razvan a răspuns:

Yo hate manelistii sh printesele.nu stiu dc dar simt un plex nervos in cerebel cand vad un manelist si cu o printesa de cot

| Tourniquet a răspuns:

Prietenii falsi. Oamenii obsedati de victorie, antentie, etc. oh go on

| Derye a răspuns:

Pe tine

| Psihiatra a răspuns:

Testele, tezele, si ce tine de ele.o...si cosurile si injuriile sad

| Диана a răspuns:

Cartea de matematică. straight face

| annammaryya a răspuns:

Ipocritii, inganfatii si cei care imi zic tocilara pentru. ca is mai desteapta ca ei.(n-au dreptate nu invat mult)

| Seвi a răspuns:

Hmm.thinking cand ma minte cinevawinking si ar fi mai multe :tradarea, si prietenia falsa

| BackAgainToTPU a răspuns:

Eu profu de isto laughing

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Urasc ipocrizia si prietenii falsisad

| ExpertInMuzica a răspuns:

Hey! Cum sa nu iti placa scoala? Acum nu puteai scrie intrebarea daca nu erai la scoala sau nu puteai intelege nimic din ce zice lumea.Nu puteai vorbi. corect!

In legatura cu intrebarea ta: Oamenii falsi! Cei se cred regele Pamantului, Oamenii ce injura, Oamenii ce nu sunt drepti...

Sper ca iti place scoala! Profita la 26 de ani cam asa vei zice

Ah imi placea mai mult la scoala decat la serviciu!

| Anapoda a răspuns:

Nu-mi place cand vine diriga si ne cearta...si urasc sa ii aud pe ceilalti cum folosesc cuv. obscene...

| portocalăăă a răspuns:

Proștii.

| StefanStyle94 a răspuns:

Urasc sa sufar din dragoste, urasc oamenii falsi care vor sa para "cool", urasc momentul cand nu merge ceva asa cum vreau eu...

| Paty3 a răspuns:

Temele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna şi oamenii cu 2 feţe!

Dacă nu făceai şcoală nu ştiai nici să scrii nici să citeşti!