| raluca25 a întrebat:

Ce va face fericiti/fericite? happy

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ador copiii, animalele, calatoriile, muzica, oamenii frumosi (cu un suflet mare, cu caracter, cu simtul umorului), TPU, pepenele galben, dansul, marea, in general tot ce e frumos... Si ma fac fericita toate aceste lucruri, dar si multe altele. smug

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Tot ce mă face fericită atunci când sunt tristă!

pa, pa.

| mysterious a răspuns:

Ciao, pe mine ma fac fericita majoritatea nimicurilor vietii...cum ar fi muzica, filmele, cartilor...si nu in ultimul rand lucruri mai importante cum ar fi familia sau pritenii apropiati.

Răspuns utilizator avertizat
| zacusca16 a răspuns:

Ce ma face pe mine fericita?
sa am prieteni care sa ma inteleaga
si sa ma faca cineva sa fiu fericita

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

O carte citita iarna, in casa, langa semineu

| dolshedolcik a răspuns:

Cei dragi sa-mi fie alaturi

| mosu_9772 a răspuns:

Avand in vedere ca nu am familie pe mine ma face fericit un gram de ceva o bautura calumea si nu in ultimul rand o fetita rea care danseaza incitant

| JuliaSweet a răspuns:

Pe mine ma face fericita fericireawinking

| raluca25 explică:

Imi plac raspunsurile! multumesc enorm:*

| ScandaL a răspuns:

Persoanele dragi mie la un loc happy

| UniQue_1752 a răspuns:

Muzica`! Pur si simplu impune buna dispozitie :X

| Angelixa a răspuns:

Ma face fericita dac las intalni pe jensen ackles si pe bill kaulitz dac as slabi etc