| VibeTrix a întrebat:

Ce va pace mai mult: fetele frumoase si "proaste" sau fetele inteligente si urate? *intrebare pusa de plictiseala*

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Miemi place orice fel de baieti

| VibeTrix explică (pentru Pricked):

M-am referit la fete pentru baieti.

| Pricked a răspuns (pentru VibeTrix):

Aoleu,serios?

| VibeTrix explică (pentru Pricked):

Daa! I don't want to see

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu ce înțelegi tu prin "prost". Știu fete care sunt praf la învățat dar când le auzi cum gândesc și cum vorbesc, rămâi mut.
De asemenea, știu fete care învață foarte bine și nu sunt capabile să facă un căcat de conversație.

Și ca să-ți răspund, prefer fetele cu care am ce vorbi și care sunt ok din punct de vedere fizic.

| VibeTrix explică (pentru LoveSleep):

Hm. Cam asa e. In fine, e parerea fiecaruia.

| KillMePlease a răspuns:

Frumusetea oricum e trecatoare.
Desi sunt fata, voi raspunde la intrebare. Astfel: prefer un om inteligent (pe viata) decat frumos(pe o anumita durata de timp) si prost(pe toata durata existentei lui).

| RareşTPUro a răspuns:

Intre frumoase si urate...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele inteligente si normale.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunele. As putea alege pe cele proaste dar cu o minte deschisa adica care poate fi formata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar un baiat poate raspunde la asta.

Răspuns utilizator avertizat
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Fetele inteligente si frumoase...