| Andraanda a întrebat:

Baietziloor le plac... fetele frumoase dar proaste?laughing...
-fetele destepte dar urate
-fetele proaste si urate
- fetele nici frumoase nici urate care sunt de gasca si destepte
-fetelee frumoase dar destepte fitoase nu de gasca?
Rasp tongue
bye :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu aleg nici o varianta, sa stii ca vazusem recent pe net ca in germania se fabrica papusi pentru cei care vor sa faca sex si nu au pereche cantaresc 45 de kg si sunt foarte reale din silicona cu schelet metalic. cu un pret de 7300 de euro. Ma rog nu e cazul meu dar am fost surprins laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru început, după cu am mai tot spus pe site-ul ăsta, nu există oameni urâţi. Fiecare vede aceiaşi persoană altfel.
Mai apoi, ascultă ce-ţi spun eu că fetele deştepe nu sunt fiţoase niciodată!
Şi, în încheiere, îţi atrag atenţia că nu ai inclus în clasificare "fetele arătoase şi inuman de proaste" care reprezintă aproape majoritatea.
Salut.

| Razvan a răspuns:

Baietilor le plac fetele frumoase, care scriu in romana, au mai multe clase ca trenul, sunt mai dotate ca noul BMW si mai proaste ca Bianca Draguseanu
Sa nu intelegeti ca as avea eu ceva cu blondele.Doamne fereste.Eu iubesc blondelekiss

| Romancutza a răspuns:

Toaterolling on the floor fiecare baiat cu aceeasi pereche de fata
fetele destepte dar urate cu baieti destepti dar urati
ecc.

| sNukki a răspuns:

Mie imi place o fata frumoasa, inteligenta, de gasca si care nu este nici fitoazatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase si cat mai proaste