| IIII a întrebat:

Ce vă place mai mult, ziua sau noaptea? big grin (argumentati) dau fundita :p

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Noaptea.
Eu funcționez așa : ziua somn de voie și noaptea PARTYYYYYYY.
Bumți, bumți, bumți!

8 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Uita-te la avatar si o sa-ti dai seama de ce imi place noaptea.

| TatSergiu a răspuns:

Mie`mi place dupa`amiazatongue probleme raised eyebrows?

| xlmpq a răspuns:

Noaptea

| andr33hk a răspuns:

Categoric noaptea, poti face multe fiind intunericwinking.

| IIII explică:

@xXblAcKaNgeLXx mi-am dat seamawinking şi mie tot noaptea îmi place big grin :p

| NoIdentity a răspuns:

Pai ziua are chestiile ei frumoase...dar NOAPTEA! e cea mai tare! poti sparge geamuri fra ca nmn sa te vada poti speria lumea poti face o vizita cimitirului orce mai ales daca ai sh prieteni...happyhappyhappy

| Diana_3108 a răspuns:

Ziua plictiseala
noaptea macar dormlaughing
deci noaptea
funda?smug

| Parpapepiped a răspuns:

ZiUa