| BoGhDaN a întrebat:

Voua ce va place m ai mult ziua sau noaptea argumentati alegera facuta

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Noaptea pentru starile proaste...placerea mea e sa ies afara noaptea, si sa stau pe scara.Se vede foarte frumos.
Ziua... ziua imi place vara.

| User a răspuns:

Dimineata pe la 7 cand ma trezesc si adorm la loc. laughing

| mysterious a răspuns:

Eu prefer noaptea, deoarece iti ofera linistea de care ai nevoie, poti reflecta asupra anumitor lucruri, poti gasi raspunsuri la intrebari, care poate pe parcursul zilei ti s'au parut fara rezolvare.Noaptea este misterioasa si plina de farmec."Noaptea este mama gândurilor" spune John Florio.

| xlmpq a răspuns:

Noaptea, e linistit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noaptea. E mult mai linisite. Toata lumea doarme... aproape toata lumea.

| Parpapepiped a răspuns:

Imi place noaptea pentru ca ma odihnesc si ziua imi place ca ma misc!