| MADRIAN123456789 a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mosi Craciun? Stiu, este o intrebare cam ciudata :*).

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

„Moși Craciun" daca sunt mai mulți moși inseamna ca cadourile se dublează, triplează (...) cinșpe miizează.
Ce tare!
Atunci vreau un leu(ban, logic)!
*închide laptopul și se uită la televizor*
*apare moș berilă*
*se uită atent*
*memorează ce a zis moșu „În anul asta voi fi singur. Nu va așteptați de la mai mult"*
*nu i-a în seamă televizorul*
*vine Craciunul*
*se holbează sub brad să vadă ce a primit*
*gasește o cutie mare pe care scria cu litere ingroșate „CASTRAVETE"*
*o deschide*
1 LEUU?! sad

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Mos Craciun nu exista copiloooo!
*merge sa ii scrie o scrisoare*

| girl12girl a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Eii macar aici sunt de acord cu tine

| Trinitas a răspuns:

Dlaga Mos Claciun,
Vleau un ponei cacaniu cu sifilis, dal mami zice sa nu cel doal pentlu mine si sa ma gandesc si la altii. Asa ca, vreau un penis pentlu Giastin Bibar, vreau un nas pentlu Voldemult, vreau sida pentlu idiotul cale mi-a calcat pisica cu masina, vreau un glont pentlu fiecale plost din lumea asta, vreau putin umol pentlu copchii de la T/A, vreau o bara de otel cu cale sa bat pitipoancele pana le iese sclipici pe nas.
Te log, Mos Claciun, sa-mi aduci toate astea, daca nu macal putina ceanula ca sa o otlavesc pe plofa de flanceza.
Te astept cu dlag,
Tlini
P.S. Inca n-am plimit biciul si viblatolul cu tepi pe cale ti le-am celut anul tlecut. Tlebuie sa stam de volba.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Skyrim și Amnesia și bani. Dacă-mi aduce astea îi fac un blowjob. Jk, n-am tupeu să fac incest.

| DudăIamPanda a răspuns:

* se uita in jur *
Nu cred ca imi doresc nimic.
* bluturasi apar *... Eu : ce se intampla? straight face
* o voce stranie vorbind * : Stii ce vrei, dar. nu spui.
* uitandu-ma in jur *. Eu : baaani :O!

| 0PopaPorno a răspuns:

2 virgine.