| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti sa nu mai punem intrebari care sa includa useri? E deranjant pentru ceilalti...
Intrebare: Cum aveti de gand sa va petreceti vacanta asta? happy
PS: voi lipsi o vreme de pe TPU.Cam pana la sfarsitul vacantei.

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai luat o notă mică la matematică deci.

| Doub a răspuns:

Si eu la fel.happy
Ma duc la tara.

Cu ocazia asta pot sa va spun si eu un Paste fericit. Ne vedem dupa.blushing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Paste fericit si tie, Douby Doop Boop! happy

| KamaSutra a răspuns:

Cu familia, ca.n fiecare an!

Paste fericit si fie ca lumina acestei sarbatori sa va cuprinda sufletul!
LoveU❤Guys

| AirănMeidăn a răspuns:

da, e chiar enervant

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Acasă, cu prietenii, cu familia si făcând teme.

| Croampa a răspuns:

Eu tot aici raman! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi mânca.
Şi îmi voi continua serialele.
*va vedea asta la întoarcerea sa*
Vacanţele s-au terminat dejaaa. :c

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai bine ca ai spus, si dupa mi-ai spus si mie sa le spun ca lipsesti.

Eu. thinking Probabil o sa termin de citit "Lorelei", o sa mă apuc de "Scrisoare de dragoste" si "invitatie la vals" ca tot mi-ai amintit de ea. thinking

| doreal a răspuns:

Ma bucur ca ti-ai dat seama ca e cam deranjant. *In sfarsit unul cu bun simt!*
Iar vacanta mi-o voi petrece dormind, lenevind. Lucrul la care sunt campioana internationala.

Răspuns utilizator avertizat
| BizSinir a răspuns:

Eu vacanta asta voi lucra la un blog despre fizica si medicina(foarte plictisitor, dar e tema) sad
Pasteti fericiti! laughing
Eu tot aici raman big grin