| jokerul100 a întrebat:

Ce ziceti Scoby-doo este atat de prost, fraier si urat incat sa se stearga desenele.cine e cu mine?

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Eu sunt cu tine.Sincer!
fundita? plz

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ce pot zice in afara de stupid?
Aceasta este propria ta parere si poate jignesti fanii acestui desen foarte reusitwinking si prost si fraier nu sunt sinonimeraised eyebrows daca sti ce inseamnawhistling Te miri cumva de ce nu ai raspunsuri la aceasta intrebare? Pentru ca este stupida, cred ca toti iubim cat de putin acest desen animat care reprezinta pentru mine copilaria happy
Scooby-Doo face parte din niste momente ale vietii noastre.
Tu chiar crezi ca desenul va fi sters la cererea ta si a cativa useri?
Mai gandeste-te.

Daca intrebarea se referea la T/A tot simplu iti raspund, ' nu '

Hai, pa!

| BastetReloaded a răspuns:

Deci e rau sa va zic ca porecla mea e Scooby?

Răspuns utilizator avertizat
| Vulvatron a răspuns:

Eu zic acelasi lucru despre tine, sa te suspende de pe TPU... cine e cu mine laughing)

| dutulina a răspuns:

Frate.ce ai u in potriva? Astea sunt desenele copilariei, ce vrei sa zici cand erai u mic nu te uitai? Stai linistit.

| Sofia07 a răspuns:

Hai ma ca e draguuutslaughing
``Cobi Cobi doo.uni e tuu`` asa canta verisoara mea mica deci nu trebuie stersbig grin