| Marius12345678910 a întrebat:

Buna TPU STIU CA E MULT DE CITIT DAR VA ROG AJUTATI-MA ..azi am nevoie sa ma jutati si pe mine cu un raspuns, va zic mai pe scurt, de 1 luna m-am tot certat cu prietena mea ne-am certat ne-am impacat, iar ne-am certat(cearta urata nu dinaia mica) ma rog, i-am vb urat ea mi-a facut niste chestii ma rog,problema e ca ultima oara ne-am certat asa de tare incat nu am mai vorbit de loc apoi m-a sunat (si mi-a vorbit pe ton urat) sa-i dau niste foi cu niste lectii la biologie ma rog,i-am vb si eu urat(da stiu am fost prost)ma rog mi-a inchis telefonul, apoi am sunat-o sa vina sa isi ia foile,a venit, mi-a vb urat iar i-am vb si eu urat si dupa aia nu am mai vorbit de loC,sunt cv zile de atunci,acuma banuiesc ca nici maicasa nu o mai lasa sa vorbeasca cu mine, maicasa e pff, complicata, adica ca sa va faceti o idee s-a certat cu niste oameni in sectia de politie,(nu e nebuna, e artagoasa) si acuma am avut nevoie de ajutor astazi, am sunat-o nu mi-a raspuns apoi am aflat de la maicasa ca ea a plecat la targu jiu si nu mi-a spus ma rog i-am trimis 2 mesaje 1 ca nu mi-a zis ca a plecat si alte chestii,si ea cu cv zile in urma se simtea rau,bine rau de zici ca era pe moarte,si nu mi-a mai spus nimic eram ingrijorat pentru ca o iubesc in pana mea,ma rog la al doilea mesaj am intrebat-o frumos noi mai suntem impreuna sa stiu si eu ca noh vad ca nu zici nimic,i-am zis si ca o iubesc, dupa o ora mi-a trimis sms ca suntem impreuna ma rog ca ma iubeste, sincer eu nu mai inteleg nimic, da stiu sunt un fraier ca pun atta suflet si ca ma stresez, am 2 ani de zile si 3 luni cu ea, eu sunt ca o fata sunt mai sensibil nu stiu ce sa zic laughing va rog sa nu va luati de mine ca am mai scris gresit sau cv de genu. sunt intr-o stare varza va zic sincer, multumeSC

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Partea buna la tot mesaju tau e ca sunt si baieti care pun suflet happy Oricum, chiar daca ea ti-a confirmat ca sunteti impreuna, mai trimite-i mesaje, sun-o si impacati-va si pe viitor incearca sa lasi tu de la tine, daca ea nu lasa happy Oricum cateva zile de liniste fac bine pentru toata lumea, la nervi ai unele ganduri iar pe urma iti pare rau happy

| Finty a răspuns:

Desi m-am chinuit sa descifrez mesajul tau o sa-ti raspund cu drag.
Si eu sunt tot mai "ca fetele" asa cum spui tu ...nu este nimic rau sa pui suflet ba din contra. Sfatul meu este sa porti discutii normale si rationale cu ea...cat se poate de mature si firesti. Daca ai o problema discut-o cu ea fara sa va certati si daca ea nu-ti poate vb frumos atunci ignor-o pana isi da seama ca nu e normal si vine singurica la tine.
Ai spus ca ti-a scris ca te iubeste desi v-ati certat deci este de ajuns. Nu exagera prin a cere atentie de la ea ca nu faci decat s-o indepartezi. Las-o sa-i revina "cheful" de tine si vei vedea ca o sa fie mai bine.
Bafta multa si iubiti-va mult!

| ssc a răspuns:

Si eu sunt un baiat sensibil laughing si nu stiu cum drk fac dar dau numai de fete rebele pff in fine sfatul meu pentru tine e sa luati o pauza de cateva zile apoi sa o cauti si sa.i vb frumos