| Nicky06 a întrebat:

Cea mai amuzanta gluma primeste funda dar plz fara continut obscen.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hai ma, nu am nici cel mai vag chef sa-ti dau detalii/argumente amuzante.
Ce, vrei sa le folosesti tu?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Fără conţinut obscen n'avem

| Downfall a răspuns:

Bine, hai că-ţi zâc o glumă, eşti pregătit?

ţi-a plăcut, hăă?
*ce majusculeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, băă?*

| Cristianne a răspuns:

Băăăăăăi,ce dracu' ați venit toți cu bancuri ăh?
uite ce-ți propun:Intri pe google,cauți bancuri,sau mă rog, cauți pe T/A că mai toată lumea pune întrebări d-astea, le citești și dupa aia te arunci de la etajul 23. Ce zici, facem așa?

| Prunela a răspuns:

Fără obscenităţi? Wăt dă hec iz wroăng wit iu?

| Nicky06 explică:

Gluma cu Fanta al lui Adis12 n-am inteles-o deloc iar restul ce glume mi-ati zis? Nimic!

| ÎngerCretin a răspuns:

Hey Hey!
Vreti sa va zic un banc sec? A?
Caramida.

Dnd. Dresez mouseul.

Era odata un barbat care s-a dus la un bar. A intrebat barmana daca are fanta roz. Ea s-a dus la colega ei si au discutat. Cand s-au intors, amandoua i-au zis clientului:
-Da domnu! Amandoua avem fanta roz!

Limba romana este greu. Eu merge cu doi picioare.