| DeDeChazLee a întrebat:

Cea mai haioasa intamplare primeste o funda.

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cand am iesit afara si un baietel striga la un vecin de 6 ani: Penis in loc de Denis

| AnemonaP a răspuns:

Stii ca prin Ungaria exista muntele Bukk? Odata la geografia m-a scos la harta sa ma asculte, si m-a intrebat ce munti sunt in Ungaria, invatasem 3 munti:Bukk, Bakemy si Matra.Proful nostru era ragusit de abia vb saracul, si am zis mtii. Bakemy si Matra si am uitat ca se zice Bukk, am zis Mukk, domnul a spus Bukk si eu am spus Pukk.laughing laughing a fost tare de tot

| andreeaemmma a răspuns:

Se apropia Craciunul(Craciunul asta)

Si la scoala am pregatit poezii si colinde ca sa le spunem la serbare.Eu aveam o strofa dintr-o poezie si doamna profesoara mi-a dat o moezie lungaaaaaaa cu versuri lungi, despre Mos Cracin si a spus sao invat.

Bun...am invatat-o.

Si insfarsit vine mult asteptata zi: ziua in care mergem la scoala spunem poezii siprimim pungi cu dulciuri.

Programul incepe sa se deruleze si...inainte sa spun eu poezia o colega de-a mea a iesit cu niste coarne si un nas de cerb...

Normal nimeni nu se mai uita la mine si la poezia mea cea lunnnnga

Iar apoii cand eram pe la a3-a strofa... a CAZUT BRADUL!

Wau...felicitati...acum chiar nimeni nu era atent la mine

Era Paste...

Iar ca intodeauna il sarbatoream cu verisoara mea.

Dar m-am gandit sa fie mai diferit pastele anul acela...Si asa a fos.

Seara mami a fiert ouale si lea vopsit. Dar eu.am vopsit un ou nefiert.

Apoi a doua zi am mers in curte si i-am spus prietenei mele:

-Acum mai nou oul se sparge de incheietura mainii.

- Bine tu...hai sa spargem ouale...

Si ea a incercat si a incercat si nu a putut. Eu am luat oul nefiert si l-am spart de incheietura maini...

Poi durmeam in cort cu o fata si i-am bagat mana in cana cu apa...nu vreau sa-mi amintesc ce s-a intamplat dupa aceeea

Apoi cand am mai dormit o data in cort am iesit afara in toiul noptii si am facut pe "lupul"... saracuta fata a incremenit pe loc...

O... de 1 Aprilie ne-am bagat unele fete sub catedra si cand a venit profesoara de istorie am speriat-o.Saraca asa de tare s-a suparat pe noi.

Apoi la alta profeoara tot de 1 Aprilie am bagat o pasare de jucarie in sertarul de la catedra. Cand faceai zgomot incepea sa cante.Si cum profa era tare sperioasa ...saraca a ingalbenit de tot cand a auzit pasarea aia, a crezut ca e un soricel

Sh... aveam o chestie care daca te puneai pe ea suna ca besina si i-am pus-o la domnul diriginte sub pernita

| xPinkSunShine a răspuns:

Eram afara cu cativa baieti si cateva fete.Si nu stiu ce am facut noi de am intrat in masina tatalui unei fete.Si deodata au venit niste baieti mai mari ca noi de vreo 16, 17 ani care ne-au zis sa iesim din masina ca e furata, ne-au tinut acolo langa masina[nu ne-au lasat sa plecam]. Una dintre fete le-a soptit baietilor : "Vedeti in ce ne-ati bagat? Acum voi platiti! laughing" Si tot ea apoi ne-a zis in soapta "La 3 fugim" si ea a zis dintr`o data : "3!". Dar, oare, ce s`a intamplat cu 1 si 2? laughing In sfarsit nu asta conteaza acum. Apoi noi am fugit cat ne-au tinut picioarele! Mai tarziu, i-am vazut mai de la departare pe baietii aia si noi toti "Repede, repede sa fugim" si saream gardu` si no, fugeam cat ne tineau picioarele. Apoi ne-au prins baietii aia si ne-au spus "Stati bai, era o gluma, nu va speriati masina aia nu era furata".

Uhh, am tras o sperietura cu totii!
Dar, acum ca imi amintesc ma pufneste rasul.laughinglaughing
Funda?

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Eram la o prietena acasa( trebuia sa raman la ea noaptea) si cand sa ne culcam auzim o bataie in usa. Am crezut ca e fratele ei care nu ne lasa in pace.
Deschid eu usa si ghici cine era la usa?/
Era calul sau si eu m-am speriat si am cazut peste prietena mea care venea sa vada ce se intampla. ( + ca am spart si vaza mamei ei.)
fundita?

| Maly_8260 a răspuns:

Am venit din neatentie la scoala in pijamale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 6 ani sora mea avea o papusa iar eu eram mai mic de vreo 2 ani... iar ea cand isi lasa papusa undeva eu o luam si ma pupam cu ea pe gura.laughing)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic nici 2 ani nu aveam in timp ce dormeam m-am *** pe mine si m-am trezit eu mi-am dat jos scutecu si am inceput sal invart si ***-u o zburat peste tot in camera o trebuit taicameo sa zugraveasca

eram la botez aveam 2 luni preotul dupa ce m-a pus in apa si ma ridicat m-am pisat direct pe preot