| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

Hei!love struck

Povesteste`ne o intamplare >haioasa/stupida/ciudata.: Cea mai bine structurata primeste funda!love struck

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

laughing
... aleg haioasa smug :

Eram intr-a 6a, si bineinteles ca majoritatea fetelor din ziua de azi, existau unele pe care chiar nu le suportam. (eu si cu inca cativa din clasa.)

Era pauza. Nu aveam ce face decat sa ma plimb prin fata clasei, in timp ce ceilalti vorbeau, scriau, vb la telefon si altele. in orice caz era galagie. M-am dus pana pe hol, sa arunc o privire si am vazut-o pe cea mai cea dintre toate care ma enerva.hee hee

M-am intors in clasa dand din maini si spunand: "Vine regina Iugoslaviei!" laughing ( a fost primul lucru care mi-a venit in minte si l-am spus cu voce tare laughing )

Nici n-am terminat bine de spus ca m-am impiedicat de covor si am cazut in fata clasei! Va dati seama ce penibil a fost : toate privirile linistite care isi vedeau de treaba lor pana atunci, se uitau acum la mine uimite si razand in hohote laughing.

Cand a intrat in clasa m-a vazut pe jos, si a intrebat pe toata lumea ce s-a intamplat, dar nimeni nu a intraznit sa vorbeasca laughing

4 răspunsuri:
| Shawty a răspuns:

La 5 ani am fost cu unchiul meu la pescuit si mi-am luat si caiene cu mine (era destul de mare) si aproape de locul unde pescuia unchiul meu era o balta iar cainele meu a intrat in balta apoi a sarit pe mine plin de noroi si m-a facut si pe mine din cap pana in picioare de noroi...
Apoi partea interesanta unchiul meu nu m-a luat inapoi cu masina acasa pentru ca eram murdara si am mers pe joc cu tot cu cainele meu (nu stateam asa departe si era seara cand am plecat si am putut sa merg asa pe starada). Funda?

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα explică:

@SnAkEe laughing Nu dau fundite aiurea. Multumesc pentru fundahappy, dar cred ca sunt si altii care vor sa`si spuna povestea.

Urmatoarea?smug

| Cretakeritza a răspuns:

In clasa a 3-a (acum 2 ani) am sarit intr-o mlastina.De ce? pai sa incep cu inceputul.

eram in excursie si stateam langa cea mai rea si enervanta colega. stateam cu ea in fata mlastinii sa vedem cum se scufunda pietrele aruncate acolo. m-am aruncat zicandu-i profei ca m-a impins. dar ea cand a vazut ca am sarit a inceput sa zica:
se ineaca! se ineaca luiza! ajutati-o!
apoi cand am iesit a inceput ploaia si asa m-am curatat. era frumos (zicea la meteo ca nu ploua in tara)si ne-am luat paturi si eu m-am invelit cu a mea. ea a fost pedepsita sa stea in spatele autocarului si sa taca.sa stea pe scaun cuminte.
ce mi-a placut faza aia!

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadn eram mai mic ma jucam dea masina prin casa si aveam viteze si am dat cu capu de calorifer si curgea mult sange.cand m-a vazut tata s-a speriat iar eu i-am zis lasa e doar ketchup.ma dus la doctor.eu auzisem pe la baietii mari de expresia ''***''si o foloseam si eu dar nu stiam de inseamna ''pl''. si i-am zis doctcorului da ce *** ai cu mine daca mi-a curs ketchup din cap nai bai sa-ti iei, eram cam nebun de felul meu. fundita? plzzzz ti-am dat si eu una...