| Mihnutzu99 a întrebat:

Care a fost cea mai haioasa intamplare din viata voastra?
Cea mai haioasa primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Adison a răspuns:

Amuzanta nu prea a fost pentru mine mai degraba rusinoasa

Tocmai ieseam de la scoala cu niste fete. In acelasi timp ieseau si clasele mari de a 11-a si a 12-a(nu mai specific faptul ca si celelate clase de a9-a si a10-a tocmai veneau la scoala, eu eram clasa a 8-a atunci) si era un cerc de fier jos. Eu nu l-am vazut si am calcat cu piciorul stang pe o parte a lui. Cealalta jumatate s-a rdicat si piciorul drept mi-a intrat in el si am cazut. A fost atat de rapid incat nici nu stiam ca am cazut. Eram jos si nu ma puteam ridica. Cativa au ras dar ceilalti doar m-au intrebat daca m-am lovit rau si daca ma doare.A fost asa de stanjenitor mai ales dupa ce m-a ridicat un baiat de jos(sunt fata:d) de la clasa a 11-a nu mai puteam sa merg ca ma dureau genunchiilaughing. Dupa mi-a spus altadata sa fiu mai atenta si a zambit putin (ma mir ca s-a putut abine sa nu rada). Eram asa de suparata si rusinata! acum cand imi aduc aminte mi se pare amuzant dar la momentul respectiv imi era asa de rusine...mai ales ca m-au mai vazut si baietii aia frumosi de la clasele de a 11-12. Nu este cea mai haioasa dar sper ca ai citit asta cu un zambet pe fata.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh ce pot spune? eu unde ma duc trebuie sa fac gafe god dammit
Chiar si acum la 20 de ani o fac lata uneori (mai mereu da in fine)
Pai o data s-a intamplat sa ma duc la tara si chiar langa casa mea sa redeschis un magazin auzind de la bunici ca acolo vinde preoteasa
Intru eu acolo dau sapca jos din cap " Sarumana doamna preoteasa " Aia se uita la mine si cu un zambet tamp spune " Eu sunt soacra doamnei preotese"
Sa cada ceru pe mine si mai multe nu.
Ba chiar mai mult in aceias zii ma duc cu bunicul sa luam una la 2 Metri sa bem.
Acolo era un mos
Intru salut...si ma dau pe langa soacra la preoteasa
Si intreb " E tatal dumneavoastra?"
La care soacra cu juma de gura " e sotu meu "
Si toate in aceias zii laughing
Si faza penala a fost cu bunicu.
Pe drum i-am zis ce am facut si cica " Ma da e adevarat ca ala arata mai batran ca mine? "
bunicul meu avand o varsta de 77 de ani iar ala 56 laughing
Am crapat de ras mie unu mi s-a parut funny amu nu stiu.

| Adison a răspuns:

Partea haioasa probabil ca a fost fata mea.Eram speriata ca nu stiam ce se intamplaselaughing. Cred ca facusem niste ochi mari...lollaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- am lovit-o fara sa vreau o profa de sport cu mingea de handball in cap
- eu cu o colega am furat cateva haine de-ale baietilor cand aveau sportu si le-am ascuns o ora dupa ora de sport.

| padalekilover a răspuns:

Am baut compot cu halba laughing laughing

| mihaela_6931 a răspuns:

Atunki cand m-am dat cu sania chiar vrei sati zic