| ViseMaicăVise a întrebat:

Cea mai mare cantareata! Ce mai voce! Ar fi buna de premiile Grammy http://www.youtube.com/watch?v=ih0_h8z3698&feature=relat ed

P. S. De apreciat si gramatica "sclipitoare" a uploaderului

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Si cum spuneam, nu-i asa ca Simona Senzual si Sexi Braileanca au niste voci superbe?

| MyObsession a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sânzi cu Tonciu ar face o echipă bună, dar năsucul lui Tonciu ar deranja-o pe săraca sânzi.

| AlinaaAli a răspuns (pentru MyObsession):

Nu o suport pe tanti Tonciu x_x!
e urata cu draci! si nasul ala care abia ii incape intr-o poza e groaznic!

| MyObsession a răspuns (pentru AlinaaAli):

Tonciu e noua sperietoare a României! Numai când o văd îmi zic că a scăpat din lanul cu porumb.

| Marian32 a răspuns:

E cam grasa da nu trebuie sa faci misto de ea

| AlinaaAli a răspuns (pentru Marian32):

Tu ai dat drumu' la boxe ca sa ii auzi si vocea superba?

| ViseMaicăVise explică (pentru Marian32):

Dar cine a zis ca e grasa? Am spus ca "cea mai mare cantareata" in sensul de cea mai "buna", "tare", "Vocea Romaniei" etc.