| Woodenpints91 a întrebat:

Ce părere aveţi despre voce?
http://www.youtube.com/watch?v=txumpweRGwE&feature=relat ed

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nu prea mă omor după voce, îmi place mai mult instrumentalul în melodia asta.
Personal prefer melodia asta, îmi place mai mult cum sună vocea aici, nu știu de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=585ADesvihQ&feature=related

| TheDarkEmpire a răspuns:

Intotdeauna mi-a placut vocea lui KIng Diamond, la fel ca si varianta solo.
http://www.youtube.com/watch?v=TJH0eBtnbcs

| Bogdanux a răspuns:

Mercyful Fate rup.Sa-mi fie rusine pentru ca n-am mai ascultat de mult timp.Totusi mi-am amintit de piesa asta a lor:

http://www.youtube.com/watch?v=HqcOVzx4CqY&feature=related

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Se aude.

| Mockingbird a răspuns:

Imi place mult cum se completeaza intonatiile vocii! Parca totul e intr-o perfecta armonie cu tot. Ma refer si la instrumente si la mesaj. Bravo! Ms pentru melodie...

| RockNbeer a răspuns:

Mi-e rusine sa recunosc ca asta este prima data cand aud de aceasta trupa magnifica...foarte buna
Dar pot sa spun ca am mai auzit de melodia Lady in Black, probabil dintr-un cover al unei alte trupe.
Despre voce si versuri nu am nimic de spus decat...ca sunt pur si simplu fantastice...
Lafel cum spunea si un comentariu la aceasta melodie

The lyric of this song is both dark and very romantic!

| Sharlyzz a răspuns:

Ascult rock, dar nu imi place deloc melodia, dragilor nu tot ce seamana cu niste melodii bune din trecut se poate numi rock.Nu imi place vocea si atunci cand ascult muzica, nu vreau sa ma doara urechea sau sa nu inteleg ce spune respectivul "cantaret".Dar, totusi gusturile nu se discuta.

| Woodenpints91 explică (pentru Sharlyzz):

Arată-mi tu o melodie rock. Care o consideri tu rock.

Răspuns utilizator avertizat
| Sharlyzz a răspuns:

Nu.Nu imi place deloc Tokio Hotel si inca imi mentin parerea despre melodia a sta.Am spus, si o mai spun:Gusturile nu se discuta.Pentru mine rockul =Mettalica,Bon Jovi,Skillet, Evanecence, Bullet for my Valentine si altii. Miam spus parerea despre melodia si atata tot.Dece ai mai pus intrebarea daca nu accepti o parere negativa?

| Woodenpints91 explică (pentru Sharlyzz):

Am spus eu că nu accept o părere negativă? Doar ţi-am spus să-mi arăţi tu ce înseamnă rock adevărat. M-am lămurit...

| Paulla a răspuns (pentru Sharlyzz):

'Mettalica' zici? Ce-mi plac ăştia care habar n-au să scrie numele formaţiilor pe care 'le ascultă'. Iar 'gusturile nu se discută' e o scuză valabilă doar pentru medicorii. Şi pune mâna pe o carte de gramatică...
Cât despre voce, e foarte plăcută. Nu intru în detalii, că abia m-am trezit şi s-ar putea să aberez.

| Woodenpints91 explică (pentru Sharlyzz):

Prea tare Mettalica! Ăla e rock dinăla satanist nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna ca un pisic strans de testicule.