| Edwwward a întrebat:

Cel mai amuzant banc, care ma face sa rad, castiga o funda impachetata intr-o cutie cu... FUNDA!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Katakimiku a răspuns:

Am si eu unul pentru. tine:
Un francez, un englez si un roman au fost prinsi de un canibal.Canibalul ai spuse celor trei ca daca vrea sa traiasca trebuie sa-i aduca fructe.
Primul, se duse francezul si culege mere apoi zise canibalului:
Am adus fructe cum ai cerut.
Canibalul zise:
Acum baga-le in cur laughing
Baga francezul cat baga merele in cur si ajunge pe la al4-lea apoi moare laughing
Acum ai vn randul englezului si se duse sa culeaga, dupa un t vine cu cirese
Aceaiasi poveste canibalul ii zise sa bage toate ciresele in cur laughing. Baga englezul pana ajunge la a9-a si moare. Apoi francezul cu englezul se intalnesc in Rai laughing.Si zic unul catre altul:
Francezule, tu de ce ai murit?
Pai canibalul m-a pus sa culeg fructe si eu am cules mere, si mia sp sa le bag in cur si am murit.Dar tu ca doar ai avut cirese cum de ai murit?
Pai sta sa-ti spun, ma pregateam sa bag ultima cireasa in cur cand vine romanul cu ananasi at am murit de ras! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| pualmea a răspuns:

Savantul Bula studiaza un purice in laborator. Il aseaza pe o foaie de hartie si striga:
- Sari!
Puricele sare. Bula ii taie picioarele, il aseaza din nou pe hartie si striga:
- Sari!
Puricele nu mai sare. Constiincios, Bula noteaza: Dupa ce i se taie picioarele, puricele nu mai aude!

| pualmea a răspuns:

Si mai am unu :

Papa, Berlusconi si Bush zburau cu avionul. Avionul are o defectiune grava si pilotul ii anunta cum stau lucrurile dar ca partea cea mai proasta e ca sunt numai trei parasute. Bush:
- Eu sunt cel mai puternic om din lume asa ca e logic sa ma salvez! Smulge cu forta o parasuta si sare.
Berlusconi:
- Eu sunt cel mai destept om de pe planeta! E numai drept sa mai traiesc. Smulge si el o parasuta si sare.
Papa catre pilot:
- Fiule, eu ma am pe bune cu Cel de Sus si poate ca o sa faca o minune pentru mine, iar daca nu o face oricum ajung in rai. Asa ca ia tu parasuta care a mai ramas!
- Nu e nevoie de asta Sfintia-Voastra, avem inca doua parasute fiindca cel mai destept om din lume a sarit cu rucsacul meu

Răspuns utilizator avertizat
| trifescugabriela a răspuns:

Eu iti zic mai multe:
La o scoala, la limba româna, o profesoara le spune elevilor:
- Eu va voi arata un obiect si voi îmi spuneti primul lucru la care va gânditi când îl vedeti.
Gigel: Eu ma gândesc la un razboi care se termina.
Andreea: Eu ma gândesc la un prieten drag care pleaca.
Bula: Eu ma gândesc la sex. În clasa, stupefactie.
Profesoara: Cum te poti gândi la asa ceva când vezi o batista alba fluturând?
Bula: Mie puteti sa-mi fluturati si un tramvai, ca eu tot la sex ma gândesc!

In sala de asteptare trei barbati stau cu sufletul la gura. Iese moasa si il felicita pe primul
- Felicitari aveti gemeni!
- Doamne, ce coincidenta, eu chiar lucrez la Minnesota Twins.
Dupa o ora iese aceeasi femeie si spune celui de al doilea tatic:
- Incredibil, aveti tripleti!
- Nu pot sa cred, ce coincidenta, eu lucrez la 3M Company.
Al treilea lesina.
- Ce s-a intamplat? intreaba moasa.
- El lucreaza la 7UP.

Un tip vine acasa de la serviciu si observa cu stupoare ca in gura dobermanului sau era iepurasul vecinilor.
Dumnezeule! Ce ma fac? Astia ma vor uri pe veci de acum inainte! Ia iepurasul din gura cainelui il duce in casa, ii sufla in gura, il apasa pe piept, nimic! Iepurasul era mort. Se gandeste sa-i faca o baie si sa-l lase in cusca lui in speranta ca vecinii vor crede c-a murit din cauze naturale.
Zis si facut!
A doua zi vine de la serviciu si vecinul ii spune.
− Stii c-a murit Pif?
− Aaaaa, pai, cum? ce s-a intamplat?
− Vecine, s-a intamplat un lucru foarte curios. Noi l-am gasit mort in cusca, l-am ingropat, numai ca a doua zi cineva l-a dezgropat, i-a facut baie si l-a bagat inapoi in cusca!

Un om avea un papagal care injura. Intr-o zi exasperat, il inchide in camara. Nimic, numai porcarii ii ieseau pe gura papagalului. Il inchide in sifonier. Si mai rau. Il inchide in congelator. Dupa un minut tace.
Deschide omul usa congeletorului. Papagalul zice:
"Va rog sa acceptati scuzele mele pentru neplacerile provocate, va
asigur insa ca nu se vor mai repeta!"
Omul sa cada pe spate, nu-i venea sa creada.
Tot papagalul: "Apropo, doar asa, de curiozitate; gaina cu ce-a gresit?"

- Ce face un neuron în capul unei blonde?
Se plictiseşte!
- Ce fac doi neuroni în capul unei blonde?
Se iau la bătaie!
- Ce fac trei neuroni în capul unei blonde?
Hai să nu exageram!

Un preot cade de pe o cladire inalta tipand disperat. La un moment dat coboara doi insi si unul din ei spune celuilalt:
- Ai vazut mai desteptule ca e popa, da tu nu, Batman, Batman!

| geonny a răspuns:

Man hy cati zic si eu un banc nu stiu daca tio placebig grinhappy mergea pe strada un mosneag si vede un copil si zice la copil, copile dap poti sa-mi eai palaria din cap fara sa te urci pe ceva si sta copilul si se gandeste ...si ii zice la mos mosule u poti sa ma pupi in cur fara sa te apleci