| Lale_2033 a întrebat:

Cel mai tare banc din ultima vreme.
Stiti ce inseamna PSD?
Dar PDL?
PSD= Presedinte in Seara de Duminica
PDL= Presedinte in Dimineata de Luni

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mie mi se pare amuzant :))) (ai vazut ce mai sarea maimutoiu' ala in sus :)) ) "Un fleac, i-am curuit". hihi
http://www.mirceageoana.tv/? pe=124

cami
| cami a răspuns:

Ce ma enerveaza... De ce nu apare link-ul meu? :l. dati si voi in dreapta la "nu geoana" laughing

| Silvia a răspuns:

Daca tu zici ca cel mai tare...yawn

mira
| mira a răspuns:

Am citit mai multe.Romanii nu-si pierd simtul umorului.

| alexutzu00791 a răspuns:

Cine era presedinte si s a trezit prostanac?

| DeeAnna. a răspuns:

Nu prea e banc.Si nu e asa de bun...Parerea mea. Nu imi blac bancurile cu politica... :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E al meu.;)...mai multe
pe www.aluflick.blogspot.ro sau www.hazmedia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori inseamna, P. S. D.=prostia in sambata de spus:du-te ma si P. D. L.=panica dusumelelor Linda dar e super tare bancul tau si daca lu DeeAnna nu-i place bancul de ce a mai intrat pe sait!?