| Larysu a întrebat:

Cel mai tare banc pe care il stiti?

12 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Diferenta dintre un tren si un popa? Trenul te duce si te si aduce. popa doar te duce.

| єχcєєℓ a răspuns:

Culmea zgarceniei.Sa iti ia casa foc si sa dai beep la pombieri.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca venii vorba de popa, nu stiu ce fel crestin esti dar doresc sa te intreb, la voi in comunitate mortii se ingroapa cu popa sau fara?

| LittleSue a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de unde atatia popi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleSue):

Ete unu mai sus, il bagam la xerox si-l multiplicam laughing barba lui de hotzoman

| LittleSue a răspuns (pentru anonim_4396):

Si'ti deschizi o firma de popi de unica folosinta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleSue):

Te iau asociat, din cauza ta mi-a venit ideea, asa ca o parte din raspundere sa fie si pe umerii tai tongue

| LittleSue a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa iei drepturi de autor pe idee, ca nu ma supar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleSue):

Ce suflet mare, mercii kiss

| HighByTheBeach a răspuns:

Bula, ce ai vrea sa iti scrie pe cruce, dupa ce mori? - Ceva simplu si concis. - Ca de exemplu? - Vin imediat!

| sucul a răspuns:

"Sotia,discutand cu sotul ei,ii spune:
-Iubitule,eu fac totul in casa asta:spal, gatesc, fac curatenie, spal rufe, de parca as fi Cenusaresa.
-Pai nu ti-am spus ca vei avea o viata de poveste?"

| glowingindark a răspuns:

Am un glont in pusca, iar in fata mea sunt un leu, un tigru, un urs. Cum omor pe toti cu un singur glont? raspuns: Ursul face Morr morr si moare, leul il iau de jos si imi iau ceva de la magazin, iar tigrul il impusc!