| calutuuuu a întrebat:

Cel mai tare banc pe care il stiti este... Funda pentru cele mai multe si cele mai amuzante!

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Bula La Scoala.
D-na invatatoare pune intrebarea : " Care este cel mai rapid lucru din lume?"
Ionel raspunde :
-Gandul! pentru ca imediat cand ma gandesc la ceva ajung acolo...
- Bravo, Ionele! Ai un 10!
Maria raspunde :
-Eu cred ca Lumina e cea mia rapida. Imediat aprind becul si lumina e in toata camera...
-Bravo, Maria! Ai un 10!
Bula raspunde laughing :
- Eu cred ca cel mai rapid lucru este DIAREEA! Pentru ca nu am apucat nici sa ma gandesc nici sa aprin lumina ca am facut pe mine rolling on the floor