| anonim_4396 a întrebat:

Bancuribatting eyelashes

Ce inseamna PSD? Presedinte in Seara de Duminica.
Ce inseamna PDL? Presedinte in Dimineata de Luni.hee hee

Stiti si altele? happy

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ce mai fredoneaza Geoana mai nou? "Daca-as fi pentru o zi presedinte v-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde"rolling on the floor))

Bye, Jessytongue

| I.Love.Football a răspuns:

Dilema electorala a sahistului: Sa iau nebunul sau pionul? big grin

| gabitza05 a răspuns:

*Culmea somnului: Sa te culci presedinte si sa te trezesti prostanac.

*Geoana va tine azi o conferinta de presa, pentru a demonstra ca filmuletul in care se bucura si topaie pe scena este trucat.

*Daca as fi pentru o zi presedinte, m-ar chema Mircea Geoana.

*Basescu a recunoscut ca a batut un copil... pe Geoana!

*Cel mai scurt banc: Geoana, presedinte!

*Stiti de ce Geoana s-a ascuns dupa Nastase? Voia sa-i numere ouale dupa metoda ISOMAR.

*Geoana a primit doua daruri de la Mos Nicolae: seara un vaporas si dimineata un marinar.

*Ce i-a pus in ghete Mos Nicolae lui Geoana? Programul Geoana presedinte – varianta trial.

*Basescu: Vara nu-i ca iarna
Geoana: Seara nu-i ca dimineata

*Intrebare : Cum se pune la loc dopul la o sampanie?
Raspuns : Intrebati-l pe Geoana!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca amesteci galben cu rosu, iese sigur PORTOCALIU! laughing