| black1white a întrebat:

Cel mai tare banc. funda

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Cea mai eficienta gimnastica pentru slabit - rezultat garantat! intorci capul in stanga si apoi in dreapta, si tot asa de mai multe ori... de fiecare data cand ti se ofera ceva de mancat.

‎- Dragul meu, te părăsesc!
- și tu ți-ai dat seama că sunt prea bun pentru tine?

Doi tipi ies din bar:
-Hotarat. Mergem la femei!
-Asculta frate, sotia mea este tanara, frumoasa...
-Am inteles. Deci mergem la tine!

16 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Te doare mana sa cauti pe google?

| carminaburana43 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Nici un banc de pe google nu depaseste pe una buna si originala zisa de un membru TPU.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru carminaburana43):

Si cei de pe TPU oare de unde o le iau?
Unii pun 3 pagini pline de bancuri toate luate de pe google.

| carminaburana43 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Poate ca da poate ca nu mie imi plac raspunsurile de la om la om si nu impersonale cu trmitere la site-uri dar nu te supara pentru ca te-am criticat e doar vorba ca mie imi plac contactele personale caci si asa era calculatoarelor ne-a separat unii de altii in foarte mare masura. Apropie extraordinar tari si mari si informatii dar de exemplu in timp ce acus 1o ani inca veneau oameni la noi in vizita mai nou prefera sa trmita un sms sau sa vb pe mess.S-au facut comozi. Daca ai sti ce misto era pe vremuri stateam cu lumina stinsa doar la lumina unei luminari si fiecare povestea intimplari din viata sa eram impreuna nu reci si impersonali si distantati ca azi.

| carminaburana43 a răspuns:

Ghidul nostru ne-a spus sa scriem acasa ca poate ati vazut la televizor inundatia si sunteti ingrijorati. Suntem bine. Apa a luat doar un cort si doi saci de dormit. Din fericire, nimeni nu s-a inecat pentru ca eram toti pe munte si il cautam pe Cristi. A, da, sun-o pe mama lui Cristi si spune-i ca totul e bine. Cristi nu poate scrie pentru ca si-a rupt mana.

Am mers si eu cu unul dintre jeep-urile Salvamont. A fost super. Nu l-am fi gasit niciodata in intunericul acela daca nu fulgera. Ghidul nostru, Victor, s-a enervat foarte tare pe Cristi pentru ca a plecat fara sa spuna nimanui.
Cristi zice ca i-a spus, dar era in timpul incendiului, asa ca probabil n-a auzit. Stiai ca daca pui benzina pe foc, canistra o sa explodeze?
Lemnul ud nu ardea, dar unul dintre corturi, da. Si hainele noastre la fel.

Danut o sa arate ciudat pana ii creste parul la loc. Ne intoarcem acasa sambata daca Victor reuseste sa repare masina. Nu a fost vina lui. Franele mergeau bine cand am plecat. Victor spune ca, cu o masina atat
de veche, ceva se strica mereu. probabil de asta nu are asigurare. Mie mi se pare o masina misto. Nu se supara daca i-o murdarim, si cand e cald, ne lasa sa stam pe capota ca sa ne mai racorim. Se face destul de cald, cu 13 oameni intr-o masina. Ne lasa sa stam si in portbagaj pana l-a oprit un politist.

Ghidul nostru e misto.
Il invata pe Tudorel sa conduca masina pe drumurile de munte, unde nu e trafic. Tot ce vedem pe aici sunt camioane cu busteni. Dimineata asta, toti tipii sareau in lac de pe stanci. Pe mine nu m-a lasat, pentru ca
nu stiu sa inot, iar Cristi avea mana rupta, asa ca ne-a lasat sa mergem cu barca. A fost super. Se pot vedea sub apa copacii rupti de inundatie.

Victor nu e un scortos ca ceilalti ghizi pe care ii stiu. Ne-a lasat sa mergem fara veste de salvare. Trebuie sa petreaca mult timp lucrand la masina, asa ca incercam sa nu-i facem probleme.
Ghici ce! Am primit toti insigne pentru ca am trecut cursul de prim ajutor. Cand Danut si-a taiat mana cu
toporul, am invatat sa coasem vene. Marius si eu am vomitat, dar ghidul nostru zice ca era de la puiul stricat. Ne-a mai spus ca mancarea din inchisoare era si mai rea. Ma bucur ca a iesit de acolo. Zice ca acum a invatat cum sa faca lucrurile cum trebuie.

Apropo, ce e un pedofil?
Trebuie sa plec acum. Mergem in oras sa ne trimitem scrisorile si sa cumparam vaselina. Nu va faceti griji. Suntem bine.

Cu dragoste,
Al vostru Alexandru

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Gagăăăll în acţiune

| Gandăr a răspuns:

Ai nevoie de ajutor? Oh, tu. Uite un site : www.google.ro
Ai grijă, numai experţii îl pot folosi D:
Succes.

| Cireașăăăă a răspuns:

Un cuvânt am de zis: gugăl. e chiar asa de greu?!

| black1white explică (pentru Cireașăăăă):

Cel mai tare banc pentru tine.care ti s-a parut tie

| Grimmjow a răspuns:

Intra o baba mica,cocosata si zbarcita intr-un bar si-i zice barmanului :
-Domnule, aici serviti stafide?
-Doamna, noi servim pe toata lumea!

| JohnFKen a răspuns:

Intrebare: CE ESTE PUMNUL?
Raspuns: Pumnul este partea de vorbire ce muta maxilarul din partea stanga in partea dreapta si care raspunde la intrebarea "MAI VREI?"

| oanyoana a răspuns:

Daca ai facebook scrie acolo unde cauti prieteni HOHOTE si o sa gasesti cate bancuri vrei si imaginni amuzante
sper ca te-am ajutat... funda?

| Lion_9677 a răspuns:

Faci maria catre ion : esti ca un nor
ion:alb si pufos?
maria:nu cand pleci parca mi se insenineaza ziua

| DnlG a răspuns:

Piatra

| Geox123 a răspuns:

Bula:
- Tata, tata, nu mai merg la scoala!
- De ce, Bula?
- Pai, doamna invatatoare asta nu stie nimic!
- Cum asa, Bulisor?
- Pai, ieri m-a intrebat pe mine cat fac 2+3!"

| bobobo4321 a răspuns:

Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN PULA MEA CA TU TI CU URSU!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

--------------------------------------------------------------------------------

Sursa: nespecificat Bancuri Bula Nr. voturi banc: 1104 / Punctaj banc: 3.94 4351
Elevele se plang dirigintei:
-Doamna diriginta, spuse o eleva, Bula vorbeste numai prostii, ce sa facem?
-Pai, mai fetelor, dupa ce vedeti ca Bula spune o prostie iesiti si voi afara...
A doua zi la scoala spune diriginta. Copii spuneti cate o propozitie cu cuvantul "gara"
Ion: Astazi in gara a venit un tren.
Bravo, spune diriginta.
Bula : Astazi in gara s-a descarcat un vagon cu p***...
Toate fetele fug la usa sa iasa afara, dupa cum le invatatse diriginta.
Bula: Ho, naroadelor, ca se da cate una!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

--------------------------------------------------------------------------------

Sursa: ungury Bancuri Bula Nr. voturi banc: 3127 / Punctaj banc: 3.94 12324
Dupa vacanta de iarna doamna invatatoare ii intreaba pe elevi:
-Cu ce v-ati ajutat familia in timpul vacantei? Spune, Ionescu
-Am ajutat-o pe bunica la spalatul vaselor.
-Dar tu, Popescu?
-Am ajutat-o pe mama la curatenie.
-Hai Bula, spune si tu
-L-am ajutat pe bunicul meu sa taie lemne si un lemn mi-a sarit direct in p***
-Mai, Bula, nu-i frumos! Spune-o mai pe ocolite!
A doua zi vine inspectia la ora doamnei invatatoare. Dupa ce Ionescu, Popescu, X, Y, etc. au raspuns, inspectorul
i-a spus invatatoarea
sa il puna si pe Bula.
-Bine, Bula zi si tu.
-L-am ajutat pe bunicul la taiat leme.
Intr-o zi, un lemn a sarit si a luat-o prin gradina, pe dupa casa, prin sura si m-a
lovit direct in p***!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

--------------------------------------------------------------------------------

Sursa: cioby Bancuri Bula Nr. voturi banc: 2697 / Punctaj banc: 3.94 10631
Erau Bula si cu Strul la nunta. Intre timp, pe Bula il trece pipi si iese afara sa rezolve problema, si-si prinde p*** in fermoarul de la pantaloni. Dupa care se intorce la nunta. Strul il vazuse, dar nu stia cum sa-i zica. Asa ca hotaraste sa-i zica sub forma de strigatura:
Strul: Bula uita-te la tine!
Bula: Ma uitai si-mi sade bine!
Strul: Bula uita-te mai jos!
Bula : Ma uitai si-mi sta frumos!
Strul: Bula uite-te-n opinci!
Bula: Aoleu, de p*** zici!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

--------------------------------------------------------------------------------

Sursa: ungury Bancuri Bula Nr. voturi banc: 3366 / Punctaj banc: 3.93 13217
Bula si Strula copii mici, 3-4 anisori fiecare, se duc la femei. Parintii lor mari patroni in state.Intra in primul bordel si spun:
-Doamna, vrem si noi 2 femei, da bune rau!
-Ce sa faceti voi cu ele, ma?
-Ce le fac si barbatii!
-Pai bani aveti?
Scot copilasii un teanc de verzisori dupa care patroana ii trimite pe Bula in camera 9 si pe Strula in camera 11.
Intra Bula in camera si spune barbateste:
-Dezbraca-te, am venit sa te lucrez!
-Ce sa faci ma? Ia de aicea! si incepe sa il bata pe Strula pana l-a dat afara.
Singur pe hol se duce la camera la Bula, vrea sa se uite pe gaura cheii dar nu prea ajungea pentru ca era prea mic, si sta si asculta la usa.
Dincolo de usa se auzeau tipete, gemete, urlete, busituri, cazaturi...
-Uau, zise Strula, si astepta sa iasa Bula.
Intr-un tarziu iese Bula transpirat, cu haine rupte, ciufulit...
Strula: Ei, cum a fost?
Bula: Daca reuseam sa ma urc in pat, praf o faceam!
Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5

--------------------------------------------------------------------------------

Sursa: nespecificat Bancuri Bula Nr. voturi banc: 1271 / Punctaj banc: 3.92 4976
Bula ii spune lui taica-su:
Bula: Tata da-mi 100 lei sa ma duc la femei.
Taica-su: Ia 100 si du-te.
Pleaca Bula fericit si pe scarile blocului se intilneste cu vecina Maria.
Maria: Unde te duci asa bucuros Bula?
Bula: Mi-a dat tata 100 lei sa ma duc la femei.
Maria: Bula, da suta incoace si vino cu mine
Pleaca Bula cu vecina Maria si se duc la ea in apartament. Maria se dezbraca si se intinde pe pat.
Maria: Bula, dezbraca-te.
Bula se dezbraca.
Maria: Bula, urca-te pe mine.
Bula se urca.
Bula, bag-o.
Bula o baga.
Bula scoate-o.
Bula o scoate.
Bula bag-o.
Bula o baga.
Bula scoate-o.
Bula o scoate.
Dupa ce chestia se repeta de citeva ori, Bula se ridica suparat si-i spune vecinei Maria
Bula: Tanti, da suta incoace ca vad ca esti nehotarita.

Trimiteti acest banc unui prieten! Votati! 1 2 3 4 5