| addryannaa a întrebat:

Cel mai tare banc/gluma sau intamplare funditalove struck

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Era un gang de lupi prin padure si se intalnesc cu iepurele:
Striga asta la ei:
- Ba fu*u-va mama voastra, treceti si faceti-mi curatenie acasa ca va sparg.
Toti lupii speriati sar cu mic cu mare si ii fac curatenie la iepure...
A doua seara, tot asa gangul de lupi in care a intrat un lup mai tanar si "cu putina experienta".
Se intalnesc din nou cu iepurele, asta era nervos ca nu i-au facut curat ca lumea si sare sa-i
bata. Toti lupii o taie la fuga pe unde puteau si se regrupeaza intr-un tarziu.
Lupul cel tanar ii intreaba pe ceilalti:
- Ba da de ce va e frica de iepurele asta, nu vedeti ce mic e, ar putea sa va s*ga p***le la toti.
Ceilalti:
- Da, dar are buzele atat de reci...

Bula la scoala primeste ca tema sa afle diferenta intre teorie si practica. Se duce la tasu' si il intreaba. Asta sta, cugeteaza si apoi ii zice:
_Hai cu mine.
Se duc ei la mama lu' Bula si o intreaba tasu':
_Daca vine unu' si iti spune ca e dispus sa iti dea 1000 de $ sa te culci cu el ai fii in stare?
Asta sta si gandeste si apoi zice mai cu jena:
_Ba 1000 de $ sunt ceva bani, as lua masina noua de spalat, mi-as schimba draperiile... Da!
Apoi se duc si o intreaba pe sora lu' Bula, la care asta raspunde:
_Mama, de 1000 de $ imi iau la haine si bijuterii... Da!
Apoi mearga la bunica lu' Bula, care raspunde si ea tot afirmativ spunand ca ar vrea sa isi schimbe proteza, nu are loc de veci si una peste alta a trecut si ceva vreme de cand...
Apoi ii zice tasu' lu' Bula:
_Vezi ba Bula, noi teoretic avem in casa 3000 de $ dar parctic avem doar 3 curve.

5 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Intamplare reala de-a mea la gradinita...
Era un joc,o fata intra in jocul meu,am impins-o,a cazut,capul a facut BUFF,s-a dus la spital,a doua zi nu era la gradinita,toti copiii credeau ca am omorat-o, a treia zi s-a intors, a treia luna am devenit prietene O_O...Ciudaaaat

| Bloody7777 a răspuns:

Bula la scoala
invatatoarea:Copii face-ti o propozitie cu verbul "a t, ese"
Ion:Eu am tesut o patura
Invatatoarea:Bv foarte bine! acum zi tu Bula
Bula:Mama mi-a cumparat o pereche de chiloti
Invatatoarea:Foarte bine dar unde e verbul "a, tese"?
Bula:lasati-ma sa termin! Mama mi-a cumparat o pereche de chiloti si sunt asa de stramti ca ti-ese p**a din ei te rog fundita

Răspuns utilizator avertizat
| blackfox a răspuns:

Ba Vasile, am fost in Turcia la all inclusive, ba exceptional. Mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux frate, lux mare.
Da’ sa vezi ce faza patesc: ma duc intr o dimineata la micu’ dejun, Maria mea ramane in camera. Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i. O caut peste tot, ma panichez, ma duc la receptie, si imi zic aia vezi domne ca e in camera la Antonio Banderas. Ma duc acolo, bat la usa, deschide Antonio. Ba, Antonio barbat bine ba. Inalt, plin de muschi, brunet, ochi albastri, fara pic de burta. Cand colo, iese Maria mea dezbracata din baie. Cu tatzele vai mama ei, c.uru' lasat, ba mi-a fost o rusine de don Antonio!

| Renes a răspuns:

Întamplare :
Era o floare roz.