| DeDeChazLee a întrebat:

Cele mai tari bancuri si glume-fundita

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Badea gheorghe era la cosit iarba de pe marginea santului.Deodata trece o masina cu viteza si calca o gaina care mergea pe strada.Soferul,speriat,opreste si incearca sa-si repare greseala platindu-i omului gaina.ridica de jos gaina moarta si se duce catre badea gheorghe, care privea nepasator scena, si-i spune:-bade, e a matale gaina asta? badea gheorghe se uita insistent la gaina si spune oarecum incurcat:
-No! eu nu am gaini asa late.

O pereche intra in cabinetul terapeutului.
- Ce pot face pentru dvs?
- Sunteti asa de bun sa ne priviti in timp ce facem sex?
Terapeutul se uita mirat la ei, dar aproba.
Cind perechea a fost gata, terapeutul face remarca:
- Imi pare rau, dar nu am vazut nimic deosebit la dvs, dupa care cere onorariul de 80 de euro pentru sedinta.
In urmatoarele saptamini se repeta povestea. De doua ori pe saptamana vine perechea. Sex - 80 de euro, sex - 80 de euro.
Peste citeva saptamani intreaba terapeutul:
- Ma scuzati de intrebare, dar ce incercati dvs sa descoperiti?
Barbatul: - Nimic! Dar ea este casatorita, la ea nu putem. Eu sunt casatorit, nici la mine nu putem. In Holliday Inn vor 150 de euro pentru o zi, in Radisson 360 de euro, pe cind daca venim aici, avem un alibi, costa numai 80 de euro si mai primim de la asigurarea medicala 67, 50 de euro inapoi.

| HepiBăluuns a răspuns:

Intr-o zi profesoara il intreaba pe Vasilica:
-Vasilica, ce e tatal tau?
-Maturator.
-Vai, Vasilica, nu asa se spune.Se spune muncitor in folosul comunitatii.
Ajunge la bula:
-Bula, ce e tatal tau?
-Dj la mistick club!
-Adica?
-Clopotar la biserica.

Intr-o duminica se duce un crestin in padure.Se intalneste cu ursul. Ursul se repede la el. El se roaga:
-Doamne, fa aceasta faptura un crestin adevarat si lumineaza-i mintea!
Dorinta i se indeplineste. Ursul se uita din nou la crestin si zice:
-Binecuvinteaza Doamne aceasta masa copioasa!

De ce blondele stau lipite de casa duminica?
-Pentru ca a doua zi sa se laude la servici ca au ascultat muzica house.

Alinuta si mama ei impingeau masina catre prapastie.Alinuta intreaba:
-Mama, de ce impingem masina?
-Taci fata, ca-l trezesti pe taicatu de pe bancheta!

Culmea geografiei:sa deschizi Portile de fier cu Cheile Bicazului.

Culmea econoimiei:sa te trezesti la 3 dimineata ca sa economisesti timp.

Culmea fitnessului:sa faci sa slabeasca un ardei gras.

Culmea egoismului:sa iei pumni si sa nu te saturi.

Culmea nesimtirii:sa impingi o baba pe scari si dupa aia sa o intrebi de ce sa grabeste.

Culmea culmilor:ar fi culmea sa o mai stii si pe asta.

Maria spala de zori la parau.Ion o privea.Deodata a cazut o stanca peste ea.Ion:
-Off Doamne, inca o masina de spalat distrusa de calcar.

| HepiBăluuns a răspuns:

Funda?big grin

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Care este CULMEA CULMILOR?
?
Orbul care il vede pe schiop care alearga dupa chel ca sa il traga de parrolling on the floor

| Butterfly_4858 a răspuns:

Intrebare:de ce toarna blondele apa pe tastatura?
Raspuns:ca sa zica si ele ca navigheaza pe internet!

Bula la scoala.
Inavatatoarea:"Bula. spune o propozitzie!"
Bula:"Oaia paste."
Inv.:Bine Bula! Mai spune una!"
Bula:"Oaia paste."
Inv.:"Bine Bula. da pe asta ai mai spus'o odata!"
Bula:"Da... dar asta e alta oaie!".happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bancuri tari mai gasesti si pe http://www.yeti.ro