| LaChatte a întrebat:

imi dati va rog cele mai tari bancuri, glume si catece amuzante?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

1.Un roman si un ungur se duc la pescuit, dupa ceva vreme unul prinde pestisorul de aur.
-Lasati-ma inapoi si va indeplinesc la fiecare cate o dorinta.
Primul incepe ungurul:
-Pestisorule cunosti Marele Zid Chinezesc?
-Da.
-Ia-l si inconjoara Ungaria ca nici un roman sa nu mai intre.
Ia pestisorul zidul si imediat inconjoara toata Ungaria.
Vine randul romanului.
-Pestisorule Marele Zid Chinezesc are ferestre?
-Nu.
-Are usi?
-Nu.
-Atunci umple-l cu apa.

2. Un tip batran si foarte bogat era grav bolnav. Vin rude sa-l viziteze si intalnesc medicul.
- Doctore, mai e vreo speranta?
- Niciuna! Pacientul se va vindeca!

3. Un betiv mergea pe strada. La un moment dat se oprste in fata unei pancarde publicitare. Se uita... se uita... si la un moment dat zice:
-La viata mea, beti crita am vazut, beti morti am vazut, dar beti pepsi! Nicodata.

4. Boy: You are ABCDEFGHIJK
Girl: What does it mean? :)
Boy: Attractive, Brilliant, Cute, Darling, Elegant, Funny, Gorgeous, Hot!
Girl: Awwwww! What does IJK mean?
Boy: I'm just KIDDING!

4 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

,,Futaiul de la Mărăşeşti'' şi,, Povestea Pizdei''.

| LaChatte explică (pentru ZvT):

Zile ca sa ma conving!

| ZvT a răspuns (pentru LaChatte):

Eşti picată în cap duduie? Eu nu stau mai mult de 50 de secunde să tastez pentru tine. Ai google, ai youtube ce **** mea mai vrei.