| girl12girl a întrebat:

Vreau cele mai tari glume si bancuri posibile. cele care imi plac cel mai mult -fuNdoi.

Răspuns Câştigător
| onnylife a răspuns:

1) Doua adolescente la dus:
- Stii, pe ''maimutica'' mea deja creste parul!
- A mea deja... mananca banane!
2)Doua batrane stateau in cimitir pe o banca, una dintre ele intreaba:
-tu cati ani ai?
-98
-si te mai duci acasa?
3)Iubita: Iubitule, stii ce citesc in ochii tai?
Iubitul:Ce citesti iubita mea?
Iubita:Ca vrei sa te casatoresti cu mine...
Iubitul:Analfabeto!
4)O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului calul si carutasul sunt raniti destul de grav. Politistul vine la fata locului si vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca. Apoi se indreapta catre carutas cu pistolul in mana si il intreaba:
- Si dumneavoastra sunteti ranit?
- Nu, nu! Doamne fereste, asa de bine nu m-am simtit niciodata!
5)- Doamnă, arătaţi superb în această toaletă!
- Nesimţitule, închide uşa!
6)Soţul intră în pat şi-i şopteşte soţiei la ureche: "Sunt fără chiloţi"
Soţia: "Lasă-mă să dorm, mâine am să-ţi spăl o pereche
7)Adam şi Eva se plimbă prin Paradis.

Eva : - Adam, mă iubeşti?

Adam : - Am vreo alternativă?
8)Alo, draga mea, ce-ţi plac mai mult, bananele sau căpşunile?
- Eşti la piaţă?
- Nu, la farmacie!
9)Sotia ii spune sotului:
- Mai bine ma casatoream cu dracul!
- Aiurea, scumpo! Casatoria intre rudele de sange e interzisa!
10)Intr-un magazin intra o doamna foarte grasa:
- As dori sa vad un costum de baie care mi-ar veni...
Vanzatorul:
- Si eu...
11)El si ea in pat, unul langa altul.

El:

- La ce te gandesti iubirea mea?

Ea, dandu-se mai aproape, sopteste:

- La acelasi lucru ca tine!

- Minunat! Atunci fa-mi si un ou, dar cu sunca
12)Intre Rosetti si Universitate
Intre Rosetti si Universitate:
- Domnisoara, nu va suparati, ce troleibuz este acesta?
- 69!
- Domnisoara, eu v-am intrebat ce troleibuz este, nu ce preferati sa facem acum
13)Acuzat ca a furat un ceas, hotul explica:
-Ce era sa fac domnule presedinte? Ceasul mergea, eu mergeam. Atunci ne-am hotarat sa mergem impreuna.
14)Femeia trebuie tinuta in puf! Puf o palma, puf un pumn!
15)Discutzie intre doi soti:
- Iubitule, de ce iesi pe balcon de fiecare data cand cant? – intreaba sotzia.
- Ca sa vada vecinii ca nu te bat, – raspunde sotzul
16)Un moş mergea pe stradă
Un moş mergea pe stradă cu o sacoşă în mână. Deodată, se împiedică de bordură şi cade peste sacoşă:
- S-au dus ouăle mele.
O babă îl întreabă:
- Aoleo… aveaţi ouă în sacoşă?
- Nu, cuie!
17)Discuţie între doi cerşetori:
-Ce, acum eşti ciung?
-Ce să fac? Când eramorb primeam doar bani falşi!
18)Doi moșnegi se întâlnesc:
Doi moșnegi se întâlnesc:
- Ce mai faci, Vasile?
- Uite, am fost la femei.
- Și cum a fost?
- Mai curat decât la bărbați.
19)I: Cum se numeste gaura fundului la barbati?
R: Anus
I: Dar la femei?
R: Bonus
fundita?happy

| girl12girl explică (pentru onnylife):

Mersi. sunt frumoase unele dintre ele le stiam dar tot sunt amuzante. papa

5 răspunsuri:
| Iulian09 a răspuns:

Pe Basescu si pe Boc il rapesc teroristii.Ei cer ca rascumparare 1 milion de euro altfel o sa arunce benzina pe ei si le da foc.
Teroristii intreaba:Cat pune fiecare roman?
La care romanii:doi litrii de benzina.

| claudiu1234512345 a răspuns:

Un tip si o tipa fac dragoste.El ii spune:
-Pentru k esti prima mea femeie o sa-ti spun Eva
Ea ii raspunde:
-Pentru ca esti al 407-lea o sa-ti spun Peugeot laughing funda?

| girl12girl explică (pentru claudiu1234512345):

Frumoasa [dar nu mor de ras...]

| BonaMeaEUnVampir a răspuns:

Bula La Biserica: Se urca urca bula sus unde se trage clopotul.si vede o gaurica mica
Si chiar atunci i vine lu Bula sa-si faca treaba(cea mare)...
Popa...era jos. si citea crestinilor."Doamne, dane si noua un dar"
Si in momentul acela i-a scapat lui Bula.traba chiar in mana la preot
Zice preotul: " Multumim, Doamne! Ce sa-ti dam noi tie?"
Si Bula de sus : '"Hartie igienica!"